1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Evsiz Kedi İlanı!

Konusu 'Duyurular / Yardım' forumundadır ve mihrimah tarafından 6 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. mihrimah
    Dalgın

mihrimah turquoise Özel üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    nikomedia
    Banka:
    3 ÇTL
    Öncelikle konu için tam uygun başlık bulamadım o yüzden buraya açtım kusura bakmayın :))İnternette gördüm benim kedi fobim olduğu için alamıyorum ama ilgilenen arkadaşlara duyrulurr...

İletişim: 0538 736 64 88

Yer: İstanbul/Ümraniye

"Minik yakışıklı Sneijder yolda öğrenci olan üyemizin karşısına çıkmış.Evde bir kedisi olan üyemiz ailesi asla izin vermediği için miniği eve alamamış ama orada bırakmaya gönlü razı olmadığı için kliniğe bırakmış.Klinikte aşılarına başlanacak ve gerekli bakımları yapılacak olan miniğin sadece iki günü var.Üyemizin daha fazla orada tutma imkanı yok.Sneijder acilen kedi bakımında tecrübeli ömürlük ailesini arıyor."

2. CeBuR
    Keyifli

CeBuR [maximum hokeli] Özel üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    2.330
    Meslek:
    657/1
    Yer:
    artvin
    Banka: