1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ey kalbimin hicran payesi, sürur neşesi!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Kaç zamandır soramadım
    İçime attım, meşguliyetadına kandım evet, aldandım
    Mütehassis olan bitkalbin incinmesi, hiç söz etmeden edebi nefeslenmesi ne latif
    Ve fakat bu hakikatianlamak için hissiyatım, naifliği terennüm ederek, tefekkürün ikliminde inşaedilerek ayılması lazım

Ne vakit zarif birnezaket görsem
    Seni hatırlarım, sabrı vekana atını imrenerek hal-i aczi yetime yanarım
    Kelam etmek içindüşünmenin ve eftaliyetiyle nefeslenmenin feyzine ne kadar hasretim
    Bu bakımdan çekingenlikhasıl oluyor, içimde bir endişe uyanıyor, sessiz çığlığım nedense duyulmuyor

Birkaç resim karesi geçtielime
    Mazinin en ülfetli veşevkli günlerinden, şimdiki halimle irkildim birden
    Ne olmuştu bize, oncasancılar, sızılar niye, niçin mefkuremiz değişti, fikrimiz kesişti, zikrimizmuhabbeti terk etti
    Günü geçirmek, keşkelerle nefeslenmek, ah u zar eylemek şimdiye kadar kime ilham ve esin verdi,deva bahşetti

Artık inanıyorum ki bizkaybettik
    Azimeti, kemali yeteteslim ederek nefsimizi ihya ettik
    Başkalaşmayı farklılıksandık, riyadan güya kaçındık ve fakat onunla yol aldık
    İlgi ve iltifatısamimiyete değiştik, cezbeden olmak için ne kadar gayret ederek kendimizdengeçtik, kalbimizi hiç dinlemedik

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş