1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ey Sevgili - Sevgiliye Mektup

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 19 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.785
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    387 ÇTL
    Ey Sevgili;

Nasılsın bensiz mutlumusun..söylesene..Tamamen çıkıp gitsem hayatından nasıl hissedeceksin kendini söylesene sevgili...Ben sensiz nefes alamıyorum..yok oluyorum be sevgili...
    Dün akşam oturdum merdivenlere..gözlerim kapıda şimdi gelecek ..işte şimdi gelecek dedim..saatlerce beklemişim öylece senin geleceğini umarak be sevgili...ama gelmedin..gelmeyeceksinde ama olsun ben yine de bekleyeceğim seni...bir gün bir gün gelirsin diye..
    Sen yanımda olmasanda ben seni hep yanımda hissedecegim sevgili....hep elimde sıcaklıgın olacak...kalbim hep seninle atacak...
    Sen beni görmezden gelsende sevgili..ben seni küçük bir an görebilmek için herşeyimi verecegim...
    Sen git dedikçe..ben inadına yanında kalacagım be sevgili...Gururumu hiçe sayarak...

ne oolursa olsun seni hep seveceğim sevgili...

2. gezzgin
    Dalgın

gezzgin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    Bu cümleleri yaşamayan bilemez.... Paylaştığın için teşekkürler

3. zuzuu

zuzuu Uzman

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kayboldum:(
    Banka:
    35 ÇTL
    cokkk güzel bi paylasımm....sağoll emeğine sağlık...

Sayfayı Paylaş