1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ey sevgili...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 18 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.528
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.893 ÇTL
    Sana şiirler yazdım, ağıtlar yaktım. İçimdeki yangınlar sönsün diye. Sönmeden büyüyor daha fena. Sen gittin, giderken kor alevlerin içinde bırakarak beni, oysa ne çok sevmiştim seni...Olsun kızgım değilim ki; çünkü bedenimde bıraktın izlerini, en azından avunurum...Ben ne yangınlar gördüm, bu yangın en beteri. Sönmedi hala içimdeki seni... Esiyor bir taraftan rüzgar çare olmak istercesine, ama nafile dahada büyüyor, ey sevgili, kulak ver sesime... Hiç bu kadar çaresiz kalmamıştım, hiç bu kadar bitap. Artık yağmurlar yağsın istiyorum, sağanak sağanak...Ve biliyorum o yağmurlar sensin, yağacaksın birgün üzerime, bekliyorum bir umutla ve hep bekleyeceğim. Sen her ne kadar yağmak istemesende ıslatmak istemesende, söndürmek te istemesen bu yangınları, biliyorum ki, senin de için yanar... Ey sevgili, ben vazgeçtim, razıyım yanmaya, sen içindeki yangını söndür önce, ben beklerim seni yıllarca.... Her daim sevgi yüklü bulut olmanız dileğiyle... Sen ve şen kalın...EMİ..

Sayfayı Paylaş