1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Facebook paylaşımlarını kimlerin görüleceği nasıl ayarlanır?

Konusu 'Facebook' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 22 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

 1. YoRuMSuZ

  YoRuMSuZ Biz işimize bakalım! .

  Katılım:
  7 Haziran 2006
  Mesajlar:
  25.312
  Beğenileri:
  8.708
  Ödül Puanları:
  11.330
  Cinsiyet:
  Erkek
  Banka:
  17.905 ÇTL
  Durum güncellemeleri, fotoğraflar ve diğer gönderilerinizi paylaştığınız yerlerin çoğunda hedef kitle seçici aracı bulunur. Araca tıklayın ve kimlerle paylaşımda bulunmak istediğinizi seçin.

  Araç en son paylaşımınızda seçtiğiniz hedef kitleyi hatırlar ve yeniden paylaşımda bulunurken siz değiştirmediğiniz takdirde aynı hedef kitleyi kullanır. Örneğin, bir gönderiyi Herkese Açık yaptıysanız, [​IMG]paylaşımda bulunurken değişiklik yapmadığınız sürece bir sonraki gönderiniz için de Herkese Açık ayarı seçilir. Bu araç gizlilik kısayollarınız ve gizlilik ayarlarınız gibi pek çok yerde bulunur. Herhangi bir yerdeki hedef kitle seçici aracında bir değişiklik yaptığınızda, bu değişiklik aracın bulunduğu her yere yansır.

  Hedef kitle seçici aracı önceden paylaşmış olduğunuz şeylerin yanında da bulunduğundan, belirli bir gönderinizi kimlerin görebileceğini kolayca görebilirsiniz. Gönderinizi paylaştıktan sonra, gönderiyi paylaştığınız hedef kitleyi değiştirebilirsiniz. Bir gönderinin hedef kitlesini gönderiyi paylaştıktan sonra değiştirmek isterseniz, gönderinin yanındaki hedef kitle seçici aracına tıklayıp yeni bir hedef kitle seçebilirsiniz.

  Başka birisinin Zaman Tünelinde paylaşımda bulunduğunuzda, gönderiyi hangi hedef kitlenin görebileceğini o Zaman Tünelinin sahibinin belirleyeceğini unutmayın. Ayrıca, bir gönderide etiketlenen herkes ve bu kişilerin arkadaşları da bu gönderiyi görebilir.
   
  ZeyNoO, KıRMıZı ve Gül Kurusu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş