Facebook'ta kandırıp tecavüz ettiler

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,873
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#1
Facebook'ta tanıştığı 12 yaşındaki çocuğa tecavüz eden otobüs muavini ile “yardım ve yataklık eden” 3 kişi tutuklandıEmniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, Mamak'ta oturan ve adı açıklanmayan bir kişi, polise başvurarak 12 yaşındaki kızının kaybolduğunu bildirdi.

Olayı araştıran Ankara Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Bilişim Büro Amirliği ekipleri, 12 yaşındaki ilköğretim öğrencisinin kullandığı bilgisayarlardan Kahraman B. (22) adlı kişi ile facebook üzerinden görüşme yaptığını tespit etti. Bunun üzerine polis, Kahraman B'yi, Antalya'nın Alanya ilçesinde gözaltına aldı. Kahraman B'nin yapılan sorgulamanın ardından 12 yaşındaki çocuk, Ayşe K. adlı kişinin evinde bulundu.

Soruşturmayı derinleştiren polis, çocuğun alıkonulmasına “yataklık eden” Musa T. ve Mevlüt P. adlı kişileri de yakaladı.

Ankara'ya getirilerek ailesine teslim edilen ve ailesinin isteği üzerine Adli Tıp Kurumu'nda muayene edilen çocuğun tecavüze uğradığı belirlendi.

Emniyette sorgulaması tamamlanan Kahraman T. “zorla alıkoyma ve küçük yaştaki kız çocuğuna tecavüz” suçlaması, diğer 3 kişi de “yardım ve yataklık” iddiasıyla çıkarıldıkları mahkemece tutuklandılar.
 

Benzer konular

Top