1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Facebook'ta ne yazdı ama aslında ne demek istiyor ?

Konusu 'Genel' forumundadır ve Düş tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Düş
    No Mood

Düş Septik bir KADIN Özel üye

Beğenileri:
    2.063
    Ödül Puanları:
    5.580
    Banka:
    1.165 ÇTL

Hürriyet köşe yazarı Pucca, erkeklerin söylediklerinin farklı, anlatmak istediklerinin farklı olduğunu söylüyor.

Malum internet çağındayız.. Ama inandırıcılığını mimik ve jestlerle değil de klavye arkasından yapan avatarından ibaret birine ne denli güvenmeli?

¬ "Fotoğraftaki sen misin?": Hayatım internette karı kız düşürmekle geçiyor. Birkaç kez "kadınım" diyerek beni kandırmışlıkları var. Yine tongaya düşmek istemiyorum...
    ¬ "İnanmıyorum! Benim gibi Kubrick hayranı daha!": Hemen internetten indireyim şu filmleri; hafta sonuna kadar kızı eve atmalıyım...
    ¬ "İyi misin? Bana anlatabilirsin istersen... İyi bir dinleyiciyimdir": Allahım lütfen beni evine çağırsın, ne olur Allahım eğer çağırırsa fakir fukara doyururum, yalvarıyorum çağırsın...
    ¬ "Böyle mesajlaşmayı sevmiyorum. Arayayım mı seni?": Kız arkadaşımda sosyal medya hesaplarımın şifreleri var...
    ¬ "Balık etli kadınlar çok çekici oluyor" Sadece suratının fotoğrafını koyduğuna göre kilo sorunu var, oradan yakalarım belki...
    ¬ "Bu saatte uyanık mısın hâlâ?" Evi yakın mıydı ya bu kızın, taksi ne kadar tutar acaba?
    ¬ "O en yakın arkadaşın mı?" Bari diğerine asılayım, bu mendeburun teki çıktı...
    ¬ "Senin gibi bir kız hâlâ nasıl yalnız olur anlamıyorum" Kuş kafese girmek üzere, evi toparlasam iyi olacak...
    ¬ "Aile değerleri benim için çok önemlidir" Eşşek kadar herifim ailemle yaşıyorum, kiramı ödeyecek param yok...
    ¬ "Nişantaşı'nda mısın, ne tesadüf hadi buluşalım?" Kartal'dan Nişantaşı'na en kısa sürede nasıl giderim acaba?

Pucca Günlük
    Hürriyet

Sayfayı Paylaş