1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Fadime Tatilde

Konusu '18+ Fıkralar' forumundadır ve gizemce tarafından 5 Eylül 2007 başlatılmıştır.

1. gizemce

gizemce Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    student
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    0 ÇTL
    Fadime, kocası Temel olmadan ilk defa tatile çıkar.İlk mola yerinden cep telefonuyla Temel'i arar:
    Kocacım yolculuğum çok iyi gidiyor, bir doktor beyle tanıştık, çok hoşsohbet birisi" der. İkinci molada tekrar arar: "
    -Yolculuk çok iyi gidiyor, şu an doktorla yemekteyiz" ...Sabah tatil yöresine varınca tekrar arar: "
    -Kocacım otelime geldim, tesadüf doktorla aynı oteldeyiz" ...Temel olaydan kıllanır ama ne yapsın?..Öğle vakti Temel Fadime'yi arar:
    -Tatil nasıl gidiyor Karıcım? "
    -Çok iyi gidiyor, bizde doktorla yemek yiyorduk, çok eğleniyoruz..." Temel olaydan iyice kıllanmıştır. Öğleden sonra tekrar arar Fadime'yi;
    -Tatil nasıl gidiyor..."
    -İyi, bizde doktorla havuz başındayız, bana güneş yağı sürüyordu, birazdan havuza gireceğiz..."
    -Üzerinde şu an ne var? der Temel.
    - Bikinim.
    -İyi üstünü çıkart. "
    -niye?"
    - Çıkartt!..
    - Şimdide altını çıkart. "
    -niye?"
    -Çıkart!..
    -Şimdide bacaklarını aç ve güneşe doğru döndür.
    -"Tamam ama niye yaptım?"
    - Güneş giren yere doktor girmezde ondan.

Sayfayı Paylaş