1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Farmville'i tahtından indirdi

Konusu 'İnternet' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 26 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL

Facebook'un en çok kullanılan uygulaması olan Farmville, tahtını Phrases isimli yeni bir uygulamaya kaptırdı.

Facebook'un en popüler uygulaması olarak bilinen ve Zynga tarafından geliştirilen Farmville, aylardır Facebook kullanıcılarının en çok oynadığı uygulamaların ilk sırasında yer alıyordu. Ancak Facebook'ta yayınlanan yeni bir uygulama, kısa sürede Farmville'i tahtından indirerek bir numaraya yükseldi.

Takeoff Monkey isimli bir şirketin geliştirdiği Phrases isimli uygulama, kısa sürede 54 milyon 378 bin 850 adet kullanıcıya ulaştı. Farmville'in ise hali hazırda 53 milyon 939 bin kullanıcısı bulunuyor.

Phrases uygulamasında, kullanıcılar bazı ufak testlere tabi tutuluyor ve kullanıcıların bu şekilde sorulara cevap vermesi amaçlanıyor.

Ancak Farmville'in tahtından olması, Zynga için büyük bir kayıp sayılmaz; zira Facebook'ta en çok kullanılan ilk 5 uygulamanın 4'ü halen bu firmaya ait.

2. -STORM-

-STORM- Usta

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    16 ÇTL
    Evet ben bu uygulamayı oynuyorum,çok güzel uygulama

3. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    ben anlamadım biraz anlatırmısın bir tür oyunsa oynayamadım :D

4. -STORM-

-STORM- Usta

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    16 ÇTL
    Phrases uygulamasında bir çok uygulamalar var,uygulamaların bazıları değişik ama güzel olanları var.
    Ondan galiba herkes bu uygulamayı beğeniyor.

Sayfayı Paylaş