1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Fatmagül'den sonra İffet dizi oluyor

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL

“Aşk - ı Memnu”dan sonra Müjde Ar'ın başrolünü oynadığı bir proje daha dizi film oluyor

Senaryosunu Yavuz Turgul’un kaleme aldığı “İffet”, Gold Film’in patronu Faruk Turgut tarafından 28 yıl sonra dizi filme aktarılacak.

Senaryo çalışmaları başlatılan dizide Ar’ın canlandırdığı İffet başta olmak üzere tüm karakterler için geniş bir cast çalışması yapılacak. Kartal Tibet’in yönettiği filmde aşık olduğu genç tarafından tecavüze uğrayan kenar mahalle kızı İffet’in intikam alma öyküsü konu ediliyor.

Ar, ilk başrol oynadığı sinema filmi olan “İffet”de yer alan tecavüz sahnesi için geçen yıl programında yaptığı yorumla dikkat çekmişti. “Türk aile yapısını bozan bazı dizilere şifre konulmalı” diyen Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf’a göndermede bulunan Müjde Ar, “Türkiye’nin ahlakını çok bozdum. Çünkü, oynadığım 80 filmin 60’ında benim ırzıma geçiliyor.

Bunların içinde en aklımda kalan, etkilendiğim benim Faruk Peker’le çektiğim cam sahnesiydi. Gençlik benim cam sahnemle büyüdü. Gel de bu gençlikten hayır bekle...” diyerek espri yapmıştı.

2. potito

potito Aktif

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    bir bu kalmıştı :D

Sayfayı Paylaş