FCP Nasıl Yapılır Foruma Nasıl Yüklenir

Hazangülü

Forum Onuru
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
10,245
Beğeniler
126
#1
.

Radyoya tema eklemek için önce temanızı hazılıyorsunuz resim olarak.sonra bu resmi resim upload sitelerinden birine yüklüyorsunuz.www.photobucket.com buraya üye olmak gerekiyor.üye olduktan sonra yeşil renkli Upload Now tıklıyorsunuz. Daha sonra Select Photos and Videos tıklıyorsunuz.Bilgisayarınızdan temanı bulup tamam diyorsunuz yükleniyor.yüklendikten sonra.yukarda My Albums tıklıyorsunuz temanız görünüyor.mausu temanın üstüne götürüp biraz bekleyiniz açılan linklerde 2.sıradaki Direkt Link bir defa tıklıyorsunuz link kopyalanıyor.

İsterseniz www.tinypic.com adresinede yükleyebilirsiniz orası daha kolaydır.üyelik gerekmiyor.siteyi açtıktan sonra gözat butonunu tıklayıp bilgisayarınızdan fcp temaya ait resmi bulup ekliyorsunuz yükleme bitince size link verecektir linki mausla kopyalayıyorsunuz.

resmi upload ettikten sonra ve mausla kopyaladıktan sonra radyoda desing toll tıklıyorsunuz.yukarda background tıklıyorsunuz URL tıklıyorsunuz.solda açılan kutuda var olan adresi siliyorsunuz.temanızın resminin olduğu kopyaladığınız linki yapıştırıyorsunuz.sonra design toll penceresinde temanın isminin olduğu yere birkaç defa tıklıyorsunuz eklediginiz tema radyoda görünüyor. yapmanız gereken onu düzenlemek botonlar v.s. düzenledikten sonra yeni isim vererek kaydediyorsunuz.yeni isim verdemeden kaydederseniz eski temanın üstüne kaydolur dolayısıyla eski temanız silinir yerine bu geçer.kaydetme işlemi bittikten sonra sıra onu fcp yapmaya geldi. Desing toll tıklıyorusnuz.Sonra Yukarda Present, ordan Export to File Tıklıyorsunuz.açılan yerde Unselect All Tıklıyorusnuz diger temalardaki işareti kaldırıyorsunuz.sadece fcp yapmak istediginiz temayı işaretliyorsunuz.Export tıklıyorsunuz.Temaya isim verip kaydediyorsunuz.küçük beyaz bir dosya olarak kaydoluyor sadece radyoda açılan bir dosyadır başka şekide bilgisayarda açılmaz.

FCP Temanız hazır olduktan sonra onu www.rapidshare.com yada www.hotfile.com yada başka bir adres size kalmış yüklüyorsunuz.aynı şekilde ordada size indirme link veriyor.

Yaptığınız bu fcp temanızı foruma yükleyip başkaları ile paylaşmak isterseniz yapmanız gereken iki şey var.1.si temanın resmini yüklediginiz yerdeki link yani temanızı radyoya yüklerken url den kullandığınız link.
2.si fcp yaptıktan sonra temanızı yüklediginiz indirmek linki. İkisinide forumda fcp temalar bölümüne yeni konular açıyorsunuz.ve başa resim linki altınada indirme linkini yapıştırıyorsunuz temanızın başlığını ismini yazıyorsunuz kaydediyorsunuz o kadar.


 

Benzer konular

Top