1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Fear Factor

Konusu 'Sinema, Televizyon Dünyası' forumundadır ve kelebek tarafından 27 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL

HER CUMA 22.00'DA

Tüm dünyada gösterildiği her ülkede izlenme rekorları kıran Fear Factor şimdi Show TV'de.
    Her hafta 3 kadın ve 3 erkeğin 3 oyun ile korkularına karşı yarıştığı bu yarışmada, kazanan yarışmacı 50.000 YTL kazanacak. Yarışmanın çekimleri Arjantin’de özel olarak tasarlanmış stüdyolarda eğitimli profosyoneller gözetiminde gerçekleştiriliyor. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’ nın yaptığı Fear Factor sıradışı ve heyecan dolu içeriğiyle izleyicileri ekran başına kitliyor...​

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    ben hayatımda böylesine saçma ve böylesine insan hayatıyla ve insan psikolojisiyle oynayan bir program daha görmedim. Daha önce izleyen varsa onların da yorumlarını bekliyorum

3. TeBeSSüm

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Özel üye

Beğenileri:
    1.241
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    847 ÇTL
    Çok haklısın kelebek ayrıca böyle bi programa katılan insanlara da hayret ediyorum.

4. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Evet ya programın yapımcısını mı suçlamalı katılanları mı suçlamalı bilemiyorum ama ben burdan izlerken bile psikolojim bozuldu ciddi anlamda. Birkez izledim ve sanırım son olacak

Sayfayı Paylaş