1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Fener Üçüncü Olur

Konusu 'Fenerbahçe' forumundadır ve Celal28- tarafından 2 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)
    Banka:
    2 ÇTL
    Polat'tan sonra Fatih Gökşen de Fener'in şampiyon olamayacağını söyledi ve ekledi: Geçen sene yaşananları kimse unutmasın. En iyi fikstür bizde. Sonuna dek savaşacağız.

'Onlar yanlış biliyor!'
    Sarı-Kırmızılı kulübün Futbol Şube Sorumlusu Fatih Gökşen'den müthiş iddia: ''Fenerbahçe üçüncü olur.'' şampiyon olacaklarına inandığını belirten Gökşen, ''Aynı şeyleri 1 ay önce de söyledim ama kimse bana inanmadı. En iyi fikstür bizde. Fenerbahçe Ali Sami Yen'e de gelecek. Biz her maçımızı kazanırsak, otomatik olarak 3 puan kaybedecekler. Geçen sene yaşananları kimse unutmasın. Yarışta olmadığımızı düşünenler yanılıyor açıklamasını yaptı.

'Yapmamız gereken...'
    ''Sonuna kadar savaşıp, şampiyonluk kupasını kaldıracağımıza inanıyoruz'' diyen Gökşen, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Rakiplerimizin durumu, ne yaptığı bizi hiç ilgilendirmiyor. Tüm olumsuzluklara rağmen iddiamızı koruyorsak, bu, ne kadar güçlü olduğumuzun bir göstergesidir. Biz zafere hem teknik heyet hem de futbolcularımızla beraber odaklandık. Bunun için yapmamız gerekense belli; ligde kalan 4 maçımızı da kazanarak sonunda neler olacağını görmek.'

2. atila

atila Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Kartalın defterini Çumartesi kapatıyoruz tabiii hakemler müsade eder ise

3. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)
    Banka:
    2 ÇTL
    ben fanatik cimbolyum ama beşiktaşta kardeş takım yani ha biz ha beşiktaş sorun değil kardeşim bizimde işimize gelir :)

4. BIYIKLI

BIYIKLI V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    16 ÇTL
    Antalya spor a bağlı herşey derim ben. Galatasarayı Antalyam yenerse fener 2.
    olur. yenemez ise kardeş takım 2. fener ise 3. olur.

5. atila

atila Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Üzgünüm tahminler boşa çıktı Ben artık önümüzdeki senenin şampiyonlar liginde şampiyonluk hesapları yapıyorum sizler aranızda kapışın

Sayfayı Paylaş