1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

fenerbahce adriyanoya bir adım daha yaklaştı

Konusu 'Fenerbahçe' forumundadır ve tiamo0065 tarafından 3 Eylül 2007 başlatılmıştır.

1. tiamo0065

tiamo0065 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    van
    Banka:
    0 ÇTL
    Fener'i peşinden koşturan Brezilyalı, İnter'de gözden çıkardı.
    3.9.2007

Ayrılması kesin
    Geçen sezon İtalya’da şampiyon olan Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’ndeki rakibi İnter’in, UEFA’ya bildirdiği 25 kişilik kadroda Brezilyalı Adriano’ya yer vermemesi büyük şaşkınlık yarattı. Bu gelişme, son dönemde Sarı-Lacivertliler’in transfer listesinde yer alan yıldızın gözden çıkarıldığının en resmi kanıtı olarak değerlendirilirken, olay İtalyan basınında da geniş yankı buldu. Gazeteler, teknik direktör Roberto Mancini’yi bu kararından ötürü ciddi şekilde eleştirdi.

Fener’in önü açık
    Brezilyalı yıldız gibi kadroda düşünülmeyen ve ardından Torino’ya kiralanan Recoba, “Adriano’nun durumunun değişeceğini düşünmüyorum. Benim yaptığım gibi başka bir kulübe transfer olmalı” yorumunu yaptı. Mancini, Devler Ligi’nde forvet hattına, Zlatan İbrahimovic, Julio Cruz, Hernan Crespo ve David Suazo’yu alırken, bu transferi sezon yaz döneminde bitiremeyen Sarı-Lacivertliler’in önünün tekrar açılabileceği belirtildi. 25 yaşındaki futbolcunun da, İtalya’dan ayrılmayı kafasına koyduğu iddia edildi.:v

Sayfayı Paylaş