Fenerli futbolcuların istediği hoca

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Katılım
4 Ksm 2008
Mesajlar
5,523
Beğeniler
57
Şehir
Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
#1
Aragones'ten şikayet eden futbolcular, "Peki kim gelsin" sorusuna, ağızbirliği yapmış gibi bir isim üzerinde durdular. İşte o isim...
Fenerbahçe'de Ali Koç, Ömer Temelli, Neşet Yalçın ve Ali Yıldırım gibi genç yöneticilerin futbolcular arasında yaptığı mini anketten, Aragones'in yerine geçecek teknik adam olarak Önder Özen'in ismi çıktı. Hacettepe maçı öncesi takımla saatlerce konuşan yöneticiler, İspanyol hocadan şikayet eden futbolculara, "O zaman ne yapalım, kimi getirelim" diye sorduklarında 6 yıldır kulübün içinde olan Önder Özen ismiyle karşılaştılar. Yöneticilerin 'Neden' sorusuna oyuncuların sanki ağızbirliği etmişçesine, "Takımı çok iyi tanıyor. Zico döneminde de büyük faydası oldu. Disiplinli ve futbol bilgisi çok iyi" yorumuyla karşılaştılar.

ARAGONES'LE ARASI BOZUK
Yöneticilerin bu durumu Kocaelispor maçı sonrası sabah 03.00'e kadar Saracoğlu Stadı'nda başkan Yıldırım'ın da bulunduğu sohbet toplantısında uzun uzun tartıştıkları öğrenildi. Zico gittikten sonra Özen, Fenerbahçe'den ayrılmak istemiş, ancak yönetim buna izin vermeyerek, "Yeni hocamız Aragones'e bu takımı sen tanıtacaksın" demişti. Ancak Özen ile Aragones'in arası hiçbir zaman beklenildiği kadar iyi olmazken İspanyol hoca Özen'i hep arka planda tuttu. Şu anda da Aragones ile arası iyi olmayan ve hem yurt dışında hem de yurt içinde transfer edilecek oyuncuları izleyip yönetime rapor veren Özen konusunda son sözü başkan Aziz Yıldırım söyleyecek.

ÖNDER ÖZEN KİMDİR?
Önder Özen Gençlerbirliği'nden Oğuz Çetin'in önerisiyle Mustafa Denizli döneminde kulübe geldi. Daum döneminde önemli görevler alırken, yıldızı Zico ile parladı. Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerini izleyip taktiklerde başrolü oynayan Özen için kulüp içinde 'Başarının gizli mimarı' denildi. Ama genç teknik adamın Aragones ile yıldızı barışmadı.
 

Benzer konular

Top