Fifa 2010 yeni hareketler

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Katılım
21 Tem 2009
Mesajlar
4,905
Beğeniler
53
#1
Tuşlar rakip kalenin sağ tarafta olduğu varsayılarak anlatıldı. Eğer rakip sol taraftaysa hareketi yapmak için anlatılan tuş kombinasyonununda sağ tuş yerine sol tuş, sol tuş yerine sağ tuş kullanacaksınız.

Topun Üstünde 360 derece dönme hareketi (Marsilya Ruleti) :

Kaleye doğru sağ ok tuşu ile gidiyoruz. Hızlı koşma tuşuna basmayın. Hareketin sonuna kadar elimiz Shift tuşunda, sağ okdan elimizi çeker çekmez çok seri bir şekilde sol tuş, aşağı tuş, sağ tuş'a basıyoruz. Yani tuşlarla yarım daire çiziyoruz. Her tuşa basmadan önce diğer tuştan elimizi kaldırmamız lazım. Sadece shift tuşu hareket sonuna kadar basılı olacak.

Ronaldo Hareketi :

Ronaldo'nun sıkça yaptığı bu hareketi bütün futbolcularla yapmak mümkün. Dikkat etmeniz gereken şey seri olmak.

Top ayağımızda kaleye doğru gidiyoruz. Hareket bitene kadar shift tuşu basılı olacak ve hızlı koşma tuşuna gene basmayacaksınız.Sağ tuşla kaleye gidiyoruz, elimizi sağ tuştan çeker çekmez seri bir şekilde sol tuş, sağ tuş yapıyoruz. İlk harekette olduğu gibi her ok tuşuna basmadan önce diğerinden elimizi çekmemiz gerekiyor.

Topu Hafif Kaldırma :

Sağ okla kaleye doğru koşarken shifte basılı tutarak elimizi sağ oktan çekiyoruz ve hiç bekletmeden gene sağ oka basıp çekip sol oka basıyoruz. Çok seri yapmanız lazım.

Ronaldinho ve Ronaldo Hareketleri :

Bu hareketi sadece özel oyuncularla yapabilirsiniz. Önce hareketi anlatalım.

Elimiz sağ tuş ve shift tuşun da kaleye doğru ilerliyoruz. Tuşları bırakmadan yukarı, aşağı, yukarı aşağı yapıyoruz seri bir şekilde.

 
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
36,717
Beğeniler
8,973
Takım
GALATASARAY
#3
Görüntüler iyice gerçeğe yaklaşmış. Tabii iyi bi ekran kartı şöyle hafif ram takviyesi olmazsa olmazlardan :)
 

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Katılım
21 Tem 2009
Mesajlar
4,905
Beğeniler
53
#4
artik fifa kendini duzeltti merakla bekliyorum oyunun cıkıs tarihi bellimi yesuLL
Popüler futbol oyunu serisi FIFA'nın 2010 sürümüyle ilgili ilk detaylar belli oldu

Electronic Arts imzalı FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 10 duyuruldu İlk detayları belli olan yapımda, özellikle Manager Mod'un üzerinde durulmuş Bu modu daha gerçekçi bir hale getirmeyi planlayan yapımcılar, özellikle bilgisayarın oynadığı maçlarda mantıklı sonuçlar çıkarmak için çabalıyor Bu sayede alışılmadık takımların ligi üst sıralarda bitirmesi problemini çözmeyi amaçlayan ekip, yenilenen transfer sistemi, geliştirilen atmosfer ve futbolcu gelişimiyle 2010 sezonuna hazırlanıyor

Yeni geliştirilen pas sistemi ile "R1" tuşuna basarak topun nasıl gideceğini belirleyeceğimiz FIFA 10'da, her yıl olduğu gibi topun fiziğinde de gelişmeler mevcut Meşin yuvarlak futbolcuya hangi hızda gelirse, oyuncunun etkileşimi ona göre farklı şekil alacağı belirtilen yapımda, defansın çok geniş bir alana yayılma problemi de ortadan kaldırılmış Geliştirilen oynanış ve yapay zekası ile FIFA 10'un Ekim ayında raflarda yer alması bekleniyor
ben onların yalancısıyım:)
 

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Katılım
21 Tem 2009
Mesajlar
4,905
Beğeniler
53
#6
dediğim gibi internet haber inşallah dogrudur;;) tabiki korsana hayır:):)
 

Benzer konular

Top