Film Gibi Evlilik Teklifi

Mc_ÖRGE

HalaMadrid
Katılım
15 Eyl 2009
Mesajlar
1,654
Beğeniler
84
Şehir
İzmir
#1


ABD'nin Ohio eyaletindeki bir evlenme teklifi tam 7 gün 7 gece sürdü. İnsanın sevgilisine "Benimle evlenir misin?" diyebilmesi bu kadar uzun sürebilir mi? Damat sakarsa sürüyor işte.

ABD'nin Ohio eyaletindeki evlenme teklifi, damat adayının sakarlığı yüzünden, başladığı andan tam 7 gün 7 gece sonra sonuçlanabildi.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen ilginiç evlilik teklifi Hollywood'a komedi filmi senaryosu olacak kadar enterasan bir içeriğe sahip,

26 yaşındaki damat adayı James Ng, sözlüsü Sonya Bostic'e orijnal bir yoldan evlenme teklif etmek için bir balon kiraladı ve beraber gökyüzü yolculuğuna çıktılar.

Akron şehri yakınlarındaki ormanlık alan üzerinde uçarlarken sıra evlenme teklifi anına geldi. Ancak heyecanlı damatın bu sırada bir karatlık tek taş yüzüğü balondan düşürmesi, evlilik teklifinin 7 gün sürmesine sebep oldu.

Bu önemli yüzüğü bulmakta kararlı inatçı çift, yüzüğün düştüğü ormanlık bölgede tam 7 gün boyunca dolaştı. Yedinci gün sonunda yüzüğü bulan damat adayının ilk yaptığı ise diz çökerek askıdaki teklifi gerçekleştirmek oldu, Sonya Bostic ise sakar ancak azimli adayın teklifini düşünmeden kabul etti.

alıntı
 
Top