1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Fındık

Konusu 'CerezSÖZLÜK' forumundadır ve aslann tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    135 ÇTL

Taze fındığı yemesi güzel olur kurusunun ise fırınlanmış halini.Bir çok tatlının yanında da iyi gider.

Başta Ordu-Giresun olmak üzere, Doğu ve Batı Karadeniz , Marmara(Adapazarı) yetiştirilir

2. _nehir_
    Avare

_nehir_ Schrödinger'in Kedisi ♕ Özel üye

Beğenileri:
    4.243
    Ödül Puanları:
    8.980
    Banka:
    827 ÇTL
    Küçükken yaşadığım bir olay yüzünden fena soğudum. Olay esnasında fındık yiyordum garibimin hiçbir suçu da yoktu, 10 yıldan fazla oldu ama hala pek yemem. Olsa da olur olmasa da yani benim için ama acayip faydalıdır. E ve B vitaminleri ve mineralce çok zengin, kalp krizi riskini azaltır, akciğer hastalıklarına karşı da faydalıymış ve cildi güzelleştirirmiş :) Ben yiyemiyorum ama siz yiyin bol bol :)

Sayfayı Paylaş