1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Firefox Chrome Teması: Chromifox

Konusu 'İnternet' forumundadır ve e-PaCk tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    Firefox Teması: Chromifox

Google’ın yeni nesil internet tarayıcısını duymayan kaldı mı bilmiyorum. Google Firefox ve Apple’ın Webkit özelliklerinden faydalanarak yarattığı ve oldukça hızlı, sade ve şık internet tarayıcısı Google Chrome sevenlerindenseniz ama beri yandan Firefox’da kullandığınız eklentilerden de vazgeçemiyorsanız o zaman Choromifox isimli Firefox teması tam aradığınız şey.
    Google Chrome’un arayüzünü olduğu gibi bulabileceğiniz Chromifox’da, bazı eksikler de yok değil. Google Chrome’un gerek arayüzü, gerekse menülerin yerleştirildiği bölgeler oldukça akıllaca seçilmişti. Özellikle tarayıcıların vazgeçilmez özelliği olan sekme olayını tarayınıcın en üst penceresine, genel de sitelerin title vs..göründüğü bölgeye koymaları bana göre çok güzel bir buluştu. Oldukça sevmiştim. Bu temayla Chrome gibi kullanamıyoruz ama umarım Firefox’da arayüzde ve menülerde değişikliğe gider de daha rahat bir kullanım ortaya çıkarırlar. Ya da Chrome için eklentiler yazılır ve tamamen Chrome’a geçeriz.
    Chromifox’u [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] indirebilirsiniz.

Chromifox ile Firefox üzerinde Google Chrome görüntüsü elde edin

2. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Ben firefoxun üzerine internet tarayıcı tanımıyorum.Eğer internete firefoxla girmemişsem sörften hiç tat alamıyorum .Sanırım bu firefox melezide olsa tad vermez.

Sayfayı Paylaş