Firefox Chrome Teması: Chromifox

e-PaCk

Forum Gururu
Katılım
12 Ekm 2008
Mesajlar
2,896
Beğeniler
46
#1
Firefox Teması: Chromifox

Google’ın yeni nesil internet tarayıcısını duymayan kaldı mı bilmiyorum. Google Firefox ve Apple’ın Webkit özelliklerinden faydalanarak yarattığı ve oldukça hızlı, sade ve şık internet tarayıcısı Google Chrome sevenlerindenseniz ama beri yandan Firefox’da kullandığınız eklentilerden de vazgeçemiyorsanız o zaman Choromifox isimli Firefox teması tam aradığınız şey.
Google Chrome’un arayüzünü olduğu gibi bulabileceğiniz Chromifox’da, bazı eksikler de yok değil. Google Chrome’un gerek arayüzü, gerekse menülerin yerleştirildiği bölgeler oldukça akıllaca seçilmişti. Özellikle tarayıcıların vazgeçilmez özelliği olan sekme olayını tarayınıcın en üst penceresine, genel de sitelerin title vs..göründüğü bölgeye koymaları bana göre çok güzel bir buluştu. Oldukça sevmiştim. Bu temayla Chrome gibi kullanamıyoruz ama umarım Firefox’da arayüzde ve menülerde değişikliğe gider de daha rahat bir kullanım ortaya çıkarırlar. Ya da Chrome için eklentiler yazılır ve tamamen Chrome’a geçeriz.
Chromifox’u şurdan indirebilirsiniz.Chromifox ile Firefox üzerinde Google Chrome görüntüsü elde edin
 

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Katılım
4 Ksm 2008
Mesajlar
5,480
Beğeniler
57
Şehir
Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
#2
Ben firefoxun üzerine internet tarayıcı tanımıyorum.Eğer internete firefoxla girmemişsem sörften hiç tat alamıyorum .Sanırım bu firefox melezide olsa tad vermez.
 

Benzer konular

Top