1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Magazin Fit Hadise Nefes Kesti

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 29 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    6.104
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    2.418 ÇTL

Kurban Bayramı'nın üçüncü günü Kıbrıs Cratos Premium Hotel'de sahneye çıkan Hadise, sevenlerine unutamayacakları bir gece yaşattı. Şarkılarını dansçıları eşliğinde seslendiren güzel şarkıcı, fiziğiyle de göz kamaştırdı.

BAYRAMIN EN GÜZELİ ANNEMLE OLMAK

Annesini her sahnesinde dilinden düşürmeyen Hadise '' Tüm Cratos Premium Otel'in bayramını kutluyorum. Ben bu Bayram annemle birlikteydim ve ona çok güzel güller aldım. Bayramı anneyle geçirmek gibisi yok'' diyerek hem hayranlarının bayramını kutladı hem de bayramda ailesi ile birlikte olmanın mutluluğunu ifade etti.

HADİSE YENİ FORMU VE PERFORMANSI İLE GÖZ DOLDURDU

Kısa bir süre önce fazla kilolarından kurtulan Hadise, fit fiziği ve kusursuz performansı ile dikkatleri üzerine çekti.

Sahnesinde Şebnem Ferah'ın ''Sil Baştan'' şarkısını da seslendiren sanatçı, darbuka show ile alkış yağmuruna tutuldu.

Çocuklarla arası çok iyi olan Hadise, minik hayranlarıyla sohbet edip şakalaşmayı da unutmadı. Bayramda Cratos Premium'da sevenleri ile birlikte olmaktan çok mutluluk duyduğunu dile getiren sanatçı, sahnesini alkışlar eşliğinde bitirdi.

HADİSE 29 EKİMİ İZMİR'DE KUTLAYACAK

Hadise bugün de, Cumhuriyet Bayramı şenlikleri kapsamında İzmir Buca'da sevenleriyle buluşacak.

2. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    45 ÇTL
    Ne olurdu Kastamonu ya geleydin..:)

3. MeRciMeK