1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

FLAŞ! Obradovic'e 4 yıllık sözleşme!

Konusu 'Fenerbahçe' forumundadır ve KitapBey tarafından 15 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. KitapBey

KitapBey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    280
    Banka:
    752 ÇTL
    Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, erkek basketbol takımı koçu Obradovic'e 4 yıllık teklifte bulunduğunu açıkladı.

Fenerbahçe'nin Euroleague Final Four maçında Laboral Kutxa'yı 88-77 yendiği maçın öncesinde, sarı lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım, basketbol takımının koçuObradovic'e sürpriz bir teklif yaptığını açıkladı. Başkan Yıldırım, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Koçu Zeljko Obradovic'in 1 senelik sözleşmesine ek olarak 3 yıl daha teklifte bulunduğunu belirtti.

Laboral maçı için Berlin'e gittiği sırada Ertuğrul Özkök ile sohbet eden Aziz Yıldırım, Obradovic'e yaptığı teklifi burada açıkladı.

İşte Ertuğrul Özkök'ün Hürriyet'e yazdığı o sohbet:

Hafta başında Fenerbahçe Ülker Basket Takımı’nın koçu Obradoviç’e telefon etmiş.
    (*) “Takımın durumu nasıl? Çok heyecanlıyım, maça geleyim mi?”

VARAN 1:

“KOÇ ÇOK HEYECANLIYIM BERLİN’E MAÇA GELEYİM Mİ?”

Koç Obradoviç, “Merak etme iç rahatlığı ile gel” demiş.
    Ben de Başkan’a, “Koç kalacak mı” diye soruyorum.
    (*) “Şunu yazabilirsin” diyor ve konuşuyor:
    (*) “Hafta başında Koç’la görüştüm. Bizimle bir yıllık kontratı daha var. Ona bu kontratı 4 yıla çıkarma teklifi yaptım. Yani 1 artı 3.”
    Bu teklifi bilerek Final Four’dan önce yapmış.
    Görüşme üzerine biraz daha bilgi istiyorum.
    Bunun üzerine basket takımının finansmanı üzerine ilginç bilgiler veriyor.

Sayfayı Paylaş