1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Flashdisk Koruma Programı - USB.Disk.Security v5.3.0.20

Konusu 'Güvenlik Programları' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    USB Disk Security yazılımı USB belleklerinizi bilgisayara taktığınızda veri alışverişi yaparken belleğinize zararlı yazılım bulaşma riskine karşı koruma sağlıyor. Küçük boyutuna rağmen bir antivirüs programı gibi işlev görerek belleğinizde tam koruma sağlıyor.

Programın özelliği sadece bu değil. Ayrıca belleği taktığınızda görülen yeni donanım uyarısını kaldırıyor ve çıkartma işleminde olası bir donanım hatasını ise güvenli bir şekilde kontrol altına alıyor.

Çok kolay bir kullanıma sahiptir. Hızlı ve etkili bir tarama sistemine sahiptir. Her işletim sistemiyle uyumlu bir şekilde çalışır. Dünyanın en küçük ve hızlı antivirüs programı diyebiliriz.

Güncelleme: USB Disk Security 6.5.0.0 Türkçe indir...

Dosya Boyutu: 6.1 Mb

Yükle - [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Son düzenleme: 2 Ekim 2016
  2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    İş yerinde kasperkyin usb securityisi var Mp3ümü sarj etmek için usbsini takınca çıkıyo karşıma sinir oluyorum :D

3. kısacaben

kısacaben Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    ser-ial var ama lisans için name yazan yer bilgisi yok onuda yazarmısınız yükledim kullanamıyorum o olmadan ?

Sayfayı Paylaş