Flatcast' de Radyo Açmak

sherry

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Arl 2006
Mesajlar
2,661
Beğeniler
43
#1
Radyo açmak için aşağıdaki adrese giriyoruz.
<<<TIKLA>>>

Sol böülmdeki giriş kısmına kullanıcı adı ve şifremizi yazarak login oluyoruz. Login olduktan sonra gelen sayfada sol kısımda görünen "Broadcast Area" yazan linke tıklıyoruz. Sonrasında açılan sayfada Sağ kısımda bulunan "Activities" bölümündeki " ikinci seçeneğe yani "take over or start of stream (from another user) - stream password required " yazan linke tıklıyoruz. Karşımıza gelen "take over of stream " sayfasına ID ve şifreyi giriyoruz. Bu bölümdeki ID ve Şifre login bölümündeki kullanıcı adı ve şifreden farklıdır, bunlar DJlik yapmak isteyen arkadaşlara gönderildi. Bu bilgileri de doğru girdikten sonra radyomuz açlıyor. Fakat eğer ilk defa giriyorsanız sizden bir defaya mahsus olmak üzere bir eklenti yüklemenizi istiyor. Bunu kabul ediyoruz. Yükleme bittikten son5a radyo açlıyor.

Radyonun kullanımı, ayarlarının yapılması, özelleştirilmesi gibi değişik konular daha önceden foruma eklenmişti. Bunlarla ilgili bilgi edinmek için aşağıdaki linkleri kullnabilirsiniz.


<<<Radyo ayarları>>>

<<<Radyo Temizlik Anlatim ve Bir Fcp Sayfasi>>>

<<<Ekran Ayarlari Gastlara Kapamak>>>

<<<Resimi Ses İbresi Yapmak>>>

<<<Liste Yayini Yapma>>>

<<<Radyo Kisa Komutlar>>>

<<<Radyo Programı>>>
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,471
Beğeniler
8,992
Takım
GALATASARAY
#2
Sol tarafta login olmak için forumdaki kullanıcı adı ve şifre ile değil, radyoda dj'lik yaparken kullanacağınız kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanız gerekiyor. Yani kısaca oraya da ayrıca kaydolmanız lazım. Önemli olan SID numarası. Bu numara CerezRadyo adına yayın yapmanızı sağlar.

Dinleyiciler radyo açık olduğunda www.cerezforum.com/radyo.htm linkine tıklayarak radyoyu dinleyebilirler.

RAdyoda o an yayın yoksa aşağıdaki gibi pencere görürsünüz.

 

sherry

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Arl 2006
Mesajlar
2,661
Beğeniler
43
#3
Az önce denedim ama eski şifreleri ve kullanıcı adlarını kabul etmiyor login olmak için. Yeni bir hesapla sorun çözülüyor ama. Eğer böyle bi problemle karşılaşıtsanız ki muhtemelen karşılaşacaksınız yeni bir hesap almayı deneyin:)
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,471
Beğeniler
8,992
Takım
GALATASARAY
#4
Herkes kendi kulanıcı adı ile girerse DJ ekranında sizin adınız görüncektir. Bir de uygun resim eklemek lazım tabii ki.
 

Benzer konular

Top