1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

FlatCast Dj Şifresini Değiştirme - Resimli anlatım

Konusu 'ÇerezRadyo' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 25 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    8.480
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    12.077 ÇTL
    Aslında flatcast sistemi bana çok uzak ancak zaman zaman bazır ayarları da öğrenmem gerekiyor :) Dj şifresini değiştirmek için girdiğimde ekran görüntüleri de aldım ki Dj şifresini değiştirmek isteyenlerin ve benim gibi acemi olanları işine yarasın diye :)

* İlk olarak [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] adresine giriyoruz.

* Aşağıdaki ekran geldiğinde Radyo Adı ile Şifrenizi ilgili alanlara girip Login butonuna tıklayın.

* Giriş yaptıktan sonra Boradcaster's area linkine tıklayın. (alttaki resim)

flatcast1.png

* Açılan sayfada Change streams's data linkine tıklayın.

* Yukarıdaki işlemi yaptığımızda popup pencerede yeni bir sayfa açılacak. İlgili alana bot olmadığınızı gösteren kodları girin ve next tuşuna tıklayın.

Bu sekmede Radyo BAğlığı, Radyo açıklaması ve şifrenizi değiştirebileceğiniz alanlar mevcut. Alttaki resimde şifre alanını görüyorsunuz, şifrenizi girip next butonuna tıklayın.

Bundan sonraki aşamalarda sürekli next diyebilirsiniz. Ya da seçeneklerle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Artık FlatCast radyo dj şifresini değiştirmiş oldunuz.

2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur Mutlu Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.705
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    4.561 ÇTL
    mutlak yararlı olacaktır emegine saglık.

Sayfayı Paylaş