1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

flatcast radyo

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve aslıcan61 tarafından 13 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. aslıcan61

aslıcan61 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    slm arkadaslar..bir sorum olacak yardımınıza ihtiyacım var ilgilenen olursa
    cd den pc ye müzikler yükledim.. normalde dinleyebiliyorum ama flatcast radyo yayinindayken miksere atamıyorum..cd den pc ye mp3 olarak atmam gerekiyordu sanırım ama cd arkadasımındı şuan yok bende..müzikler pc de nasıl yaparda radyoda dinletebilirim??

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.355
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.772 ÇTL
    Flatcast ekranında sadece mp3 dinlenebiliyor sanırım. Bu durumda elinizdeki mevcut şarkıları mep3 converter programlarından biri ile dönüştürmelisini.

Sanırım cd'den direkt olarak media player ile mp3 olarak kaydedebiliyordunuz diye hatırlıyorum. Uzun süredir mp3 ile uğraşmıyorum ama alternatifi çok mp3 yapmanın.

Sayfayı Paylaş