Formattan Sıkılanlara Yeni Bir Program

sherry

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Arl 2006
Mesajlar
2,661
Beğeniler
43
#1
Windows kullanıcıları, bilgisayarlarının zamanla o eski performansından eser kalmadığına, git gide yavaşladığına ve artık "format istediğine" acı tecrübelerle çokça defa şahit olmuştur. İş yalnızca format atmakla bitse yine iyi, ancak format sonrası donanım sürücülerinin kurulması, windows güvenlik yamalarının yüklenmesi, programların tekrar kurulması gibi sorunlar kullanıcıyı çileden çıkartır konumda oluyor genellikle. Ancak, başka bir çözüm daha var. Hem de benzerlerinin aksine bedava.Microsoft bu kez kendi kusurunu kendi temizliyor ve tüm lisanslı kullanıcılarına SteadyState programını ücretsiz olarak sunuyor.

Bu program ne yapar?
Program özetle, bilgisayarınızın mevcut halini koruyarak sistemde değişiklik yapılmasını önleme, böylelikle sistemin yavaşlamasına engel olma; tanımlayabileceğiniz kullanıcı hesapları ve yetki seçenekleri sayesinde de bilgisayar erişimini sınırlandırma gibi özelliklerle donatılmış.

Bu programın diğerlerinden farkı ne?
Yaygın olarak DeepFreeze ve benzeri yazılımlar kullanılmakta. Ancak bunların ortak özellikleri ücretli olması. Ayrıca SteadyState'in sunduğu erişim sınırlandırma seçenekleri onu bir adım daha önde kılıyor.

Programı Nereden kurarım, nasıl çalıştırırım?
Aşağıdaki linke tıklayarak programı indirebilirsiniz.
<<<TIKLA>>>

Programı kurduktan sonra karşınıza aşağıdaki ekran çıkacak:Sistem her yeniden başladığında eski haline dönsün istiyorsanız Protect Hard Disk seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor. Böylelikle sistem sürücünüzde ne değişiklik olursa olsun, sistem eski haline dönecektir.

Bir Kullanıcı hesabı oluşturup ilgili kullanıcıya sınırlamalar tanımlayabilirsiniz. Böylelikle "Sağ tıklamayı engelleme", "Denetim Masasını açamama", "Yazıcıyı kullanamama", "x dakika kullanımdan sonra oturumu kapatma", "y programını engelleme" gibi onlarca seçenek tanımlayabilirsiniz.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,470
Beğeniler
8,992
Takım
GALATASARAY
#2
Bu program sanırım diğer programlar arasından sıyrılmaya aday. Bu tarz programların detayı çok. Artı bilgisayarını koruyamadığından şikayetçi olan kullanıcılar için ideal gibi görünüyor...
 

makena

Üyecik
Katılım
4 Tem 2010
Mesajlar
2
Beğeniler
0
#3
paylaşımın için çok sağaolasın indirdim saygılarımı sunarım kardeşim
 

Benzer konular

Top