Forum Hakkında 2 Tane Sorum Var?

SizinSesiniz

~~ Son Kez ~~
Özel üye
BURAYA Kendi Fotoğraflarımızda Koyabiliyormuyuz?

Birde Bu Karizma Olayları Varya Onu Nasıl Yapıyoruz Teşekkür Ederim. :)

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
BURAYA Kendi Fotoğraflarımızda Koyabiliyormuyuz?

Birde Bu Karizma Olayları Varya Onu Nasıl Yapıyoruz Teşekkür Ederim. :)
Kendi fotoğrafımız derken kişisel resmini diyorsan elbette orası uygundur fakat eğer uluorta paylaşmam sadece forumdakiler görsün diyorsan profilinden albüm oluşturupda kişisel resmini koyabilirsin.

Bahsettiğin kendi resmin değilde, kendi çektiğin herhangi bi manzara görüntü vs ise gösterdiğin yer bunlar içinde en uygun yer

---------------

Gelelim diğer soruna,
Karizma puanı sana Altta yıldız işaretinden verilen replerden ve belli bir mesaj ve konu sayısı artışı olduğunda artıyor

SizinSesiniz

~~ Son Kez ~~
Özel üye
Kendi fotoğrafımız derken kişisel resmini diyorsan elbette orası uygundur fakat eğer uluorta paylaşmam sadece forumdakiler görsün diyorsan profilinden albüm oluşturupda kişisel resmini koyabilirsin.

Bahsettiğin kendi resmin değilde, kendi çektiğin herhangi bi manzara görüntü vs ise gösterdiğin yer bunlar içinde en uygun yer

---------------

Gelelim diğer soruna,
Karizma puanı sana Altta yıldız işaretinden verilen replerden ve belli bir mesaj ve konu sayısı artışı olduğunda artıyor

1. Sorum Kendi Fotoğraflarım İçindi Ablam.
2. Sorum İse Yalnış Sormuşum Ablam. Refarans Olayı imiş o.

Örnek Olarak Verirsem
Bu Konuda Sorduğum Soruyu Daha Rahat Anlayabilirsin.

Hepsi bir birinden güzeller. Dünyanın en masumu bunlar işte:) Teşekkür ediyorum paylaşımın için SizinSesiniz
Tarzında Alıntı Yaptım. Orda SizinSesiniz Yazıyor Onu Nasıl Yapabilirim...

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
@SizinSesiniz
@ SizinSesiniz yazman yeterli fakat birleşik olacak ben göstermek için ayrı yazdım :)
tabi bahsetmek istediğin kişinin nickini harfi harfine yazmalısın ki bazen başka üyeyide referans alman mümkün olabliyor:)

Düzenleyen yönetici:

SizinSesiniz

~~ Son Kez ~~
Özel üye
@SizinSesiniz
@ SizinSesiniz yazman yeterli fakat birleşik olacak ben göstermek için bitiştirdim :)
tabi bahsetmek istediğin kişinin nickini harfi harfine yazmalısın ki bazen başka üyeyide referans alman mümkün olabliyor:)
Sağolasın Ablam. Teşekkür Ederim. :) Bakalım Olmuş mu Diye Deneme Bölümünde Deneme Yapalım. :) :)

Düzenleyen yönetici:
Top Bottom