1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Forumda İngilizce ifadeler

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Arkadaşlar forumun tümünün Türkçeye çevirme işlemine devam ediyorum ancak gözden kaçan bölümler de mutlaka vardır. İngilizce içeriklere rastladıkça bu başlık altında linkini, İngilizce içeriği ve isterseniz olması gereken Türkçe karşılığını bildirmeniz durumunda işimiz daha da kolaylaşacak.

Hatalı çevrildiğini düşündüğünüz yerler hakkında da alternatif çeviri önerilerinizi alabilirim. Forumun en altındaki açılır pencereden İngilizce seçtiğinizde orijinal dildeki ifadeleri görebilirsiniz. En kısa ve en anlaşılır şekilde ifadeler forum kullanımını oldukça kolaylaştırı.

2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL

• [*]Blogda yazılan msjların altında; filtrele ve denetim var. Denetim olana tıkladıgında
    # Delete Blog Entry
    # Undelete Blog Entry
    # Approve Blog Entry
    # Unapprove Blog Entry
    # Deselect all Blog Entries
    diye ingilizce kelimeler var

• [*]Forum işlemleri / ayarları değiştir dediğimde profil sayfasındaki ayarların bi kısmı ingilizce :)

• [*]Gruplar / sosyal gruplara girdiğimde çıkan sayfa incelenirse ordada bi takım yerlerdeki kelimeler ingilizce

• [*]Yardım sayfasında bazı cümleler ingilizce

3. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Yardım sayfasının çok önemli bir kısmı Ingilizce. Daha önce Türkçeleştirme çalışmalarına başlamıştım ancak belki de hiç kullanılmayan bir bölüm. Kaç kişi yardım sayfalarına bakıyordur ki? Sanıyorum bunun cevabı 0 :)

Diğer bölümlere akşam bakıcam.

4. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Yardım sayfasını bende kullanmadım hiç ama siteyi inceledim ingilizce kelime varmı diye öyle rastladım :D

5. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Belitrilen yerlerdeki tüm Türkçeleştirme olayı tamamlandı. Farklı yerlerde gördüğünüz İngilizce ifadeleri bildirmeyi unutmayın arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş