Forumda İngilizce ifadeler

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Arkadaşlar forumun tümünün Türkçeye çevirme işlemine devam ediyorum ancak gözden kaçan bölümler de mutlaka vardır. İngilizce içeriklere rastladıkça bu başlık altında linkini, İngilizce içeriği ve isterseniz olması gereken Türkçe karşılığını bildirmeniz durumunda işimiz daha da kolaylaşacak.

Hatalı çevrildiğini düşündüğünüz yerler hakkında da alternatif çeviri önerilerinizi alabilirim. Forumun en altındaki açılır pencereden İngilizce seçtiğinizde orijinal dildeki ifadeleri görebilirsiniz. En kısa ve en anlaşılır şekilde ifadeler forum kullanımını oldukça kolaylaştırı.

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY

• [*]Blogda yazılan msjların altında; filtrele ve denetim var. Denetim olana tıkladıgında
# Delete Blog Entry
# Undelete Blog Entry
# Approve Blog Entry
# Unapprove Blog Entry
# Deselect all Blog Entries
diye ingilizce kelimeler var

• [*]Forum işlemleri / ayarları değiştir dediğimde profil sayfasındaki ayarların bi kısmı ingilizce :)

• [*]Gruplar / sosyal gruplara girdiğimde çıkan sayfa incelenirse ordada bi takım yerlerdeki kelimeler ingilizce

• [*]Yardım sayfasında bazı cümleler ingilizce

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Yardım sayfasının çok önemli bir kısmı Ingilizce. Daha önce Türkçeleştirme çalışmalarına başlamıştım ancak belki de hiç kullanılmayan bir bölüm. Kaç kişi yardım sayfalarına bakıyordur ki? Sanıyorum bunun cevabı 0 :)

Diğer bölümlere akşam bakıcam.

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Yardım sayfasını bende kullanmadım hiç ama siteyi inceledim ingilizce kelime varmı diye öyle rastladım :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Belitrilen yerlerdeki tüm Türkçeleştirme olayı tamamlandı. Farklı yerlerde gördüğünüz İngilizce ifadeleri bildirmeyi unutmayın arkadaşlar.