fotoğraf yarışması konusu

yarışma konumuz hangisi olsun?

• Toplam katılan
    13
  • Anket kapatıldı: .

dderya

kOkOşŞ
AdminE
merhabaaaa :) bildiğiniz üzere, @KıRMıZı 'lımızın düzenlemiş olduğu Kitap Konulu Fotoğraf Yarışmasında birinci olmuştum, kullandığınız tüm oylar için herkese teşekkür ederim...
ve sıra diğer yarışmanın konusunu belirlemeye geldi...

zor bir konu belirlemiş olmak istemedim; bu yüzden fikirlerimi açıyorum ve hep beraber karar verelim diyorum :) sanırım biraz kısır konular düşünmüşüm :/
aklıma gelenler şunlar:

*ESKİ: geniş yelpazeli bir konu olduğundan, son derece yaratıcı fikirler olacaktır diye düşünüyorum. 'eski' deyince aklımıza ne geliyorsa...nostalji de olabilir, eskimiş herhangi bir şey de...

*ÜŞÜMEK: kış da geldi sayılır ve üşüme hissini fotoğraflarımıza yansıtmak ilginç ve harika sonuçlar doğurabilir.

*KADINLARI ANLAMAK: dişileri anlayabilmek cidden zor olsa da fotoğraf karelerine yansıtarak bunu başarabiliriz.

*ERKEKLERİ ANLAMAK: ve yine erkekleri anlamak ta cidden zor... fakat fotoğraf karelerine yansıtarak bunu başarabiliriz. :)

işte benim düşündüklerim bunlar. sizlerin farklı fikirleri varsa, bunları birlikte değerlendirip konuyu belirleyelim.

@Sentinus 'un önerisiyle, seçimi anket olarak yapalım :) 4 gün içinde ( 25 Eylül 2014 19:41 tarihinde) anket kapanacak ve konu belirlenmiş olacaktır.

Son düzenleme:

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
ben eskileri severim eski olsun:)