Fular Saç Bandı Nasıl Yapılır?

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,254
Takım
GALATASARAY
#1
Fular Saç Bandı Nasıl Yapılır?
Saç bantları çok moda. Sizde fular saç bantları ile çok şık görüneceksiniz. İhtiyacınız olan tek şey saçlarınızın rengine ve şekline yakışan kıyafetinizle uyumlu bir fular.

******
Fuları düzeltip takmaya hazır hale getirdikten sonra kalın kısmı ensenize gelecek şekilde yerleştirin. İki ucunu, iki taraftan tutun. Kesinlikle düğüm atmıyoruz. Uçları saçlarınızın köklerine en yakın yerden birbirlerine iki kez dolayın.

Fularınız yeterince uzunsa enseden bağlayın ya da uçlarını saçlarınızın içine saklayın. İşte bu kadar!Yaz sıcaklarına karşı yüzünüze saç düşmemesi için kullanabileceğiniz en şık yöntem bu! Havuz ve denizden sonra da saçlarınızı kolaylıkla böyle şekillendirebilirsiniz.Bu bağlama şekli toplu saçlara da çok yakışıyor. Küçük, salaş bir topuz yapın.

Kombinasyonunuzu başka retro ayrıntılarla tamamlayabilirsiniz. Gözlüklerinizi de vintage koleksiyonlardan seçebilirsiniz.Yaz günlerinde farklı görünüm elde etmek isteyenler, saçlarından bunalmak istemeyen kadınlara fularla saç bandı yapmalarını ve kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

 

Benzer konular

Top