Futbol oyunu seviyorsanız Goley !

Emika

Üyecik
Katılım
8 Ekm 2014
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Yaş
27
#1
Selam arkadaşlar size çok keyif alarak oynadığım 3d mmo futbol oyunu Goley'den biraz bahsetmek istiyorum.
Joygame den Goley! Tamamı Türkçe olan bu futbol oyununda tüm takımları ve futbolcuları bulabilirsiniz. MMQ türünde ve eğlenceli bir Online futbol oyunu olan Goleyde 4 farklı kart sınıfı mevcut bunlar; futbol kartları, teknik ekip kartları, ekipman kartları ve amblemler'dir. Kart Sistemi bulunan birçok oyunda olduğu gibi Goley'de de takımınız içerisinde bulunan oyuncular maçta kazandıkları deneyimler ile seviyelerini bir üst seviyeye taşıyabilmektedirler.
Seviye atlayan futbolcularınız ile rakip takıma karşı avantajlı hale gelip rekabeti en ön sırada yaşaya bilirsiniz.
Eskiden oynayanlar için, Goley yeni yamaları ile birlikte çıtasını dahada üstlere taşıyarak oyunu dahada heyecanlı hale getirdi artık Gelişmiş Ramos Paketi, Gelişmiş Fabregas Paketi, Gelişmiş Souza Paketi ve Gelişmiş Yilmaz Paketi Mağada ! Bunların dışında da bir çok yenilikler getiren Goley oyunculara kusursuz bir futbol oyunu sunuyor.


;;T
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Katılım
15 Eyl 2014
Mesajlar
5,902
Beğeniler
6,547
#2
arkadaşım milleti bırakında mahalle arasında futbol oynasın ,ekonomik rant adına sebi sübyanı ekranlara vb. şeylere kul köle ediyorsunuz sayenizde aptal bir nesil ürüyor,siz kendi gününüzü kurtarıyorsunuz milletin çoluk çocuğunu perişan ediyorsunuz untma teknolojiyi akıllılar üretir daha az akıllılar kullanır anlayana....
 

Benzer konular

Top