1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Futbol Yorumları

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve kelebek tarafından 24 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Ziya Şengül: Hayırlı vilayetler (İstanbul Valisi`yle konuşurken)
    Erman Toroğlu: Yahu Letonya`nın defansı kalas gibi, kestirsen iki oturma takımı bir masa yaparsın
    Erman Toroğlu: Şansal ben sana yandan gelir bir korum, seni kaleye sokarım
    Erman Toroğlu: Kemal`e yapılacak en ufak itme, Kemal`i iter
    Elazığspor Başkanı Baki Aydın: Alırız (Elazığspor`un kondisyonu yok diyen muhabire cevabı)
    Bülent Karpat: Tugay vurursa gol olur, vuruyor, aut
    Can Bartu: Walsh ikinci yarı çok etkisiz, kendisini oyunda hiç göremiyorum (TV`de Beşiktaş`ı yorumluyor, ancak Walsh devre arası oyundan çıkmış)
    Samsunspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca: Yediğimiz golü önceden çalışmıştık (Gençlerbirliği - Beşiktaş maçı sonrası)
    Sabri Ugan: Ahmed Hassan saklıyor topu, saklambaç oynuyor, toplu saklambaç
    Ahmet Çakar: Beşiktaş, Chelsea`yi yarım-sıfır bile yense tur atlayacak (Lazio - Beşiktaş maçı sonrası)
    Ahmet Çakar: Eğer Ali Aydın, `Ben o ikinci sarı kartı Victoria`ya değil de yandan geçen Koray`a gösterdim` deseydi bütün Türkiye ona enteresan yerleriyle gülerdi
    Haşmet Babaoğlu: 70. dakikada Fenerbahçeliler `Yusuf Yusuf` diye bağırıyorlardı
    Güven Sazak: Ne söylentisi? Aziz Yıldırım`ın başkan adayı olacağını kör sultan bile duydu
    Turgay Şeren: İkinci gol De Boer`un ayağının şeyinden oldu, üçüncü gol gene De Boer`un şeyinden oldu
    Güntekin Onay: Sergen 1 metre içerideydi ve adeta Stam`ın belinden su aldı
    Ümit Aktan: Hami Dundee`ye dan diye çaktı (Dundee United - Trabzon maçını anlatırken)
    Osman Tanburacı: Yahu bu Sven Goran Eriksson mudur Motorola mıdır nedir, o kim ki konuşuyor? İngilizlerin paralı bir adamı, biz onların baldır bacak gezen İsveçli kızlarına birşey diyor muyuz?
    Süper FM`de GS - FB maçı spikeri: Hasan Şaş şöyle eliyle Allah belanı versin hocam gibilerinden bir hareket yaptı
    Emre Aşık: 90 dakika boyunca terimizi ıslattık (Beşiktaş - Fenerbahçe maçı sonrası)

Sayfayı Paylaş