1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Futbol Yorumları

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve kelebek tarafından 24 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    615 ÇTL
    Ziya Şengül: Hayırlı vilayetler (İstanbul Valisi`yle konuşurken)
    Erman Toroğlu: Yahu Letonya`nın defansı kalas gibi, kestirsen iki oturma takımı bir masa yaparsın
    Erman Toroğlu: Şansal ben sana yandan gelir bir korum, seni kaleye sokarım
    Erman Toroğlu: Kemal`e yapılacak en ufak itme, Kemal`i iter
    Elazığspor Başkanı Baki Aydın: Alırız (Elazığspor`un kondisyonu yok diyen muhabire cevabı)
    Bülent Karpat: Tugay vurursa gol olur, vuruyor, aut
    Can Bartu: Walsh ikinci yarı çok etkisiz, kendisini oyunda hiç göremiyorum (TV`de Beşiktaş`ı yorumluyor, ancak Walsh devre arası oyundan çıkmış)
    Samsunspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca: Yediğimiz golü önceden çalışmıştık (Gençlerbirliği - Beşiktaş maçı sonrası)
    Sabri Ugan: Ahmed Hassan saklıyor topu, saklambaç oynuyor, toplu saklambaç
    Ahmet Çakar: Beşiktaş, Chelsea`yi yarım-sıfır bile yense tur atlayacak (Lazio - Beşiktaş maçı sonrası)
    Ahmet Çakar: Eğer Ali Aydın, `Ben o ikinci sarı kartı Victoria`ya değil de yandan geçen Koray`a gösterdim` deseydi bütün Türkiye ona enteresan yerleriyle gülerdi
    Haşmet Babaoğlu: 70. dakikada Fenerbahçeliler `Yusuf Yusuf` diye bağırıyorlardı
    Güven Sazak: Ne söylentisi? Aziz Yıldırım`ın başkan adayı olacağını kör sultan bile duydu
    Turgay Şeren: İkinci gol De Boer`un ayağının şeyinden oldu, üçüncü gol gene De Boer`un şeyinden oldu
    Güntekin Onay: Sergen 1 metre içerideydi ve adeta Stam`ın belinden su aldı
    Ümit Aktan: Hami Dundee`ye dan diye çaktı (Dundee United - Trabzon maçını anlatırken)
    Osman Tanburacı: Yahu bu Sven Goran Eriksson mudur Motorola mıdır nedir, o kim ki konuşuyor? İngilizlerin paralı bir adamı, biz onların baldır bacak gezen İsveçli kızlarına birşey diyor muyuz?
    Süper FM`de GS - FB maçı spikeri: Hasan Şaş şöyle eliyle Allah belanı versin hocam gibilerinden bir hareket yaptı
    Emre Aşık: 90 dakika boyunca terimizi ıslattık (Beşiktaş - Fenerbahçe maçı sonrası)