1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Futbolda haftanın programı

Konusu 'Futbol' forumundadır ve jeriko tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

  1. jeriko

    jeriko Özel Üye Özel üye

    Katılım:
    4 Kasım 2008
    Mesajlar:
    5.268
    Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL

    Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel futbol liglerinde haftanın programı şöyle:
    Futbolda Turkcell Süper Lig'e 25. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 27., TFF 2. Lig Yükselme Grubu ile 1, 2, 3 ve 4. Klasman Gruplarında 10., TFF 2. Lig 5. Klasman Grubu'nda 6., TFF 3. Lig Klasman Gruplarında ise 5. hafta maçları yapılacak.

    -TURKCELL SÜPER LİG-

    Bugün:

    20.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Atatürk)

    Yarın:

    13.30 Kocaelispor-Ankaraspor (İsmetpaşa)

    13.30 Hacettepe-Antalyaspor (Ankara 19 Mayıs)

    13.30 Kayserispor-Ankaragücü (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

    13.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Konyaspor (Atatürk Olimpiyat)

    15.15 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)

    19.00 Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)

    22 Mart Pazar:

    13.30 Gençlerbirliği-Denizlispor (Ankara 19 Mayıs)

    19.00 Galatasaray-Eskişehirspor (Ali Sami Yen)

    -BANK ASYA 1. LİG-

    Yarın:

    13.00 Kartalspor-Karşıyaka (Kartal İlçe)

    22 Mart Pazar:

    13.00 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Recep Tayyip Erdoğan)

    13.30 Sakaryaspor-Orduspor (Sakarya Atatürk)

    13.30 Kayseri Erciyesspor-Güngören Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

    13.30 Diyarbakırspor-Giresunspor (Diyarbakır Atatürk)

    13.30 Altay-Kardemir Karabükspor (Alsancak)

    13.30 Samsunspor-Malatyaspor (Samsun 19 Mayıs)

    13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Boluspor (GASKİ Spor Tesisleri)

    23 Mart Pazartesi:

    20.00 Adanaspor-Manisaspor (Adana 5 Ocak)

    -TFF 2. LİG-

    Yükselme Grubu

    --------------

    Yarın:

    12.00 Belediye Vanspor-Beykoz 1908 (Van Atatürk)

    22 Mart Pazar:

    13.30 Çorumspor-Bucaspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

    13.30 Eyüpspor-Tarsus İdmanyurdu (Eyüp)

    13.30 Tokatspor-Körfez Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

    13.30 Mersin İdmanyurdu-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor (Tevfik Sırrı Gür)

    1. Klasman Grubu

    ----------------

    22 Mart Pazar:

    13.30 Sarıyer-Beylerbeyi (Çayırbaşı)

    13.30 Darıca Gençlerberliği-Dardanelspor (Darıca İlçe)

    13.30 BUGSAŞ Spor-Gebzespor (Ankara OSTİM)

    13.30 Bozüyükspor-Gaziosmanpaşa (Bozüyük İlçe)

    2. Klasman Grubu

    ----------------

    22 Mart Pazar:

    13.30 Altınordu-Turgutluspor (Buca İlçe)

    13.30 Adana Demirspor-Marmaris Belediye Gençlikspor (Adana 5 Ocak)

    13.30 Denizli Belediyespor-Akhisar Belediye Gençlikspor (Doğan Seyfi Atlı)

    19.00 Fethiyespor-Afyonkarahisarspor (Fethiye)

    3. Klasman Grubu

    ----------------

    22 Mart Pazar:

    13.30 Zeytinburnuspor-İstanbul Maltepespor (Zeytinburnu)

    13.30 Alibeyköyspor-Türk Telekom (Alibeyköy)

    13.30 Kırşehirspor-Etimesgut Şekerspor (Kırşehir Ahi)

    13.30 Kırıkkalespor-İstanbulspor (Fikret Karabudak)

    4. Klasman Grubu

    ----------------

    22 Mart Pazar:

    13.30 Akçaabat Sebatspor-Ofspor (Fatih İlçe)

    13.30 Çankırı Belediyespor-Yimpaş Yozgatspor (Çankırı Atatürk)

    13.30 Pazarspor-Karsspor (Pazar İlçe)

    13.30 Arsinspor-Trabzon Karadenizspor (Arsin İlçe)

    5. Klasman Grubu

    ----------------

    22 Mart Pazar:

    13.30 Elazığspor-Şanlıurfa Belediyespor (Elazığ Atatürk)

    13.30 Malatya Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor (Malatya İnönü)

    13.30 Adıyamanspor-GASKİ Spor (Adıyaman Atatürk)

    13.30 Şanlıurfaspor-Mardinspor (11 Nisan-Seyircisiz)

    -TFF 3. LİG-

    1. Klasman Grubu

    ----------------

    22 Mart Pazar:

    13.30 Küçükköyspor-Orhangazi Gençlerbirliği (Küçükköy)

    13.30 Gölcükspor-Yıldırım Bosnaspor (İhsaniye)

    13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Yalovaspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

    2. Klasman Grubu

    ----------------

    22 Mart Pazar:

    13.30 Menemen Belediyespor-Torbalıspor (Menemen İlçe)

    13.30 Aydınspor-Mustafakemalpaşaspor (Adnan Menderes)

    13.30 Balıkesirspor-Bandırmaspor (Balıkesir Atatürk)

    13.30 Ispartaspor-Nazilli Belediyespor (Isparta Atatürk)

    3. Klasman Grubu

    ----------------

    22 Mart Pazar:

    13.30 Aksarayspor-Keçiörengücü (Aksaray Atatürk)

    13.30 Keçiören Belediyespor-Düzcespor (Bağlum Belediye)

    4. Klasman Grubu

    ----------------

    22 Mart Pazar:

    13.30 Araklıspor-Gümüşhanespor (Yavuz Selim)

    13.30 Ünyespor-Bulancakspor (Ünye İlçe)

    5. Klasman Grubu

    ----------------

    22 Mart Pazar:

    13.30 Batman Petrolspor-Ceyhanspor (Batman 16 Mayıs)

    13.30 Belediye Bingölspor-Batman Belediyespor (Bingöl Şehir)
     

Sayfayı Paylaş