1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

G.Saray Skibbe'nin görevine son verdi.

Konusu 'Galatasaray' forumundadır ve ahbeabi tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL
    A. Sami Yen'deki Kocaeli hezimetinin ilk faturası kesildi. G.Saray yönetimi, Teknik Direktör Skibbe'nin görevine son verdi. Skibbe basın toplantısı düzenleyerek veda etti.

Ali Sami Yen Stadı'nda yaşanan Kocaelispor hezimetinin ilk fatura hocaya çıktı. Florya Metin Oktay tesislerine gelen Alman hoca Michael Skibbe, futbolcularla vedalaştı. Skibbe, "sizlerle Bordeaux maçına da çıkmak isterdim. Yönetimden bu konuda son bir talebim oldu ancak olumsuz karşılandı" dedi.

Galatasaray Kulübü, Alman Teknik Direktör Michael Skibbe'nin görevine son verdi. Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, teknik direktör Michael Skibbe'nin bugün itibarıyla görevine son verildiği duyuruldu.

Yapılan kısa açıklamada, ''Görevde bulunduğu süre içerisinde karşılıklı anlayış ve dostluk çerçevesinde sürdürdüğümüz ilişkimiz doğrultusunda Sayın Michael Skibbe'ye bugüne kadar olan hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşantısında da başarılar dileriz'' denildi.

Galatasaray Kulubü Başkanı Adnan Polat, bugün takımla ilgili önemli kararlar alacaklarını söylemiş, "sorumlulardan hesap sorulacak" demişti.

SKIBBE BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Florya Metin Oktay tesislerinde basın toplantısı düzenleyen Skibbe, "Kıştan sonra çıkdığımız ikinci yarıda başarısız olduk. şanssızlık ve sakatlıklarında bunun etkisi oldu. Yönetim görevi başkasına verme kararı aldı. Antalyaspor ve Kocaelispor maçlarında şok oldum. Benim için G.Saray önemli bir noktaydı. Bunu iyi bir noktada bitirmek isterdim. Ben ekibime Bordeaux'a karşı iyi bir maç çıkarmasını diliyorum. Bana destek veren herkese teşekkür ediyorum." dedi.

"Teknik direktörlerin kaderi bazen bir maçın sonucuyla değişebiliyor "diyen Skibbe, ikinci yarıda oynadıkları maçlarda özellikle defans kurgusunda başarılı olamadıklarını da itiraf etti.

2. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    5-1 yenilrse yollarlar tabi vah galatasaray vaaaaaaaaaaaah.;)

3. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.786
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    388 ÇTL
    ama adamada yazık o ister miydi böyle olsun...bak nasılda eymiş boynunu

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    5 -2 değil miydi sonuç ya :)

5. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Olabilir ben o takımın taraftarı olmadığım için yenilmişse bakıyorum skoru takmıyorum pek :D:D

6. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.786
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka: