1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

G.Saray'a müjdeli haber !

Konusu 'Galatasaray' forumundadır ve jeriko tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Galatasaray’ın, perşembe günü konuk edeceği Hamburg'dan müjdeli haber geldi.

Galatasaray'ın, UEFA Kupası 4. tur rövanş maçında karşılaşacağı, Almanya'nın Hamburg takımından Hırvat forvet oyuncusu Mladen Petric, sakatlığı nedeniyle bu maçta yer almayacak.

Petric, dün Energie Cottbus'a 2-0 üstünlükle biten maçın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, maçın 28. dakikasında sakatlandığını belirterek, yeşil sahalardan en az 2 hafta uzak kalacağını, perşembe günü sarı-kırmızılı takım ile yapılacak UEFA Kupası maçında da yer almayacağını bildirdi.

Hırvat futbolcu, bu sezon çıktığı maçlarda toplam 10 gol kaydetmişti.

2. zuzuu

zuzuu Uzman

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kayboldum:(
    Banka:
    35 ÇTL
    gsli değilim emme...çok sevindim o petricin oynamamasına...çok gıcık gitmiştim zaten:Dinş.hamburg maçının gollerinden tekini ARDA atar:D

Sayfayı Paylaş