1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

G.Saray'da 9 ismin ipi çekildi

Konusu 'Galatasaray' forumundadır ve jeriko tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL

Bu sezon beklentilerin uzağında bir performans sergileyen Galatasaray'da yönetim düğmeye bastı... İşte sezon sonu yolların ayrılacağı isimler...

Kaleci Sanctis, Mehmet Güven, Aydın Yılmaz, Sabri, Linderoth, Hasan Şaş, Ümit Karan, Nonda ve Cassio Lincoln´ün bileti kesiliyor

Galatasaray Yönetimi, olaylı derbinin ardından önemli kararlar almaya devam ediyor.
    Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; Kadroda çok ciddi revizyon düşünen Sarı-Kırmızılılar’ın sözleşmesi biten kaleci Sanctis, genç oyuncular Mehmet Güven ve Aydın Yılmaz, olay adam Sabri, bir türlü iyileşemeyen Linderoth, Hasan Şaş, Ümit Karan, Nonda ve Lincoln ile yollarını ayırması kesin gibi.

Ayrıca artık transferde tek yetkili Haldun Üstünel. Başkan Adnan Polat, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin’i transfer işlerinde devre dışı bıraktı.

Üstünel de bu doğrultuda Avrupa seferine çıktı. Genç yöneticinin ilk durağı İtalya oldu. Yabancı transferinde ilk hedef; bir kaleci, stoper ve santrfor.

Bu isimlerin en az Kewell ve Baros kadar popüler olması amaçlanıyor. Kaleci yüzde 90 ihtimalle Atletico Madrid’in file bekçisi Leo Franco olacak.

2. zuzuu

zuzuu Uzman

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kayboldum:(
    Banka:
    35 ÇTL
    inanmıyorum yha hadi diğerlerini anlıyorum ama Sabri,Ümit Karan ve Lincolnün neden ipini çekiyolar yha cok üzüldüm:(:(

Sayfayı Paylaş