1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Galatasaray- Fenerbahçe derbi Maçı 12 mayıs

Konusu 'Galatasaray' forumundadır ve RUZG4R tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    2013 Fenerbahçe - Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta?

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi, 12 Mayıs Pazar günü saat 20.00'de Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak.

Benim fikrimce önemsiz bir maçtır. zira şampiyon bellidir.Ama Fenerbahçe Galatarayı yenme adına var gücüyle saldıracaktır..Bir teselli ver hesabı ..:D

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    Aslında para gücü şampiyonun erken belli olmasını istemez ama bazen güç yetmiyor demek ki :) Hatırlıyorum bir ara puan farkı anormal açılınca bir dönem inanılmaz eleştirilere neden olmuştu durum ilgi olmaz artık diye... Artık bu derbi kesinlikle sıradan bir maç herkes için.

3. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL

Biz ligi bitirdik, avuntu arayanlar oynasınlar :)

4. RUZG4R
    Küstah

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Birçok Fenerbahçe taraftarı bu maçta galibiyet istemiyor zaten ..Çünkü Aykut Kocamanı istemiyor .Yenilirsek belki gider gözüyle bakıyor.

5. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    Evet olabilir.

Ama Aykut Kocaman'ın boş adam olduğunu sanmıyorum. Sadece basınla iyi iletişim kuramayan bir yapısı var. Kişisel fikrim bu ve Fenerli de değilim :)

6. RUZG4R
    Küstah

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Bende tam tersini düşünüyorum abi..:) Yaptırdığı transferler kötü,maçta etkisiz, korkak ve savunma oyununa yönelik bir taktik uyguluyor.Ayrıca Galatasarayın şampiyonluğuna verdiği tepkiyle de sportmenlikten, centilkmenlikten ne kadar uzak olduğunu da gösterdi ..Gs ve Fb taraftarları arasındaki gerginlik malum birde takımın teknik adamı kalkıp da Galatasarayı tebrik etmem derse ..Buna güzel bir atasözümüz var imam i.....e cemaat s....r..:)

O nedenle diliyorum olaysız bir maç olsun ...

7. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    Olayların o kadar içinde değilim ben hatta pek takipte etmem dışarıdan gördüğüm kendi izlenimlerim bunlar. Bu konuda perdenin diğer tarafını zerre kadar göremeyen biriyimdir çünkü ilgi alanımın epeyce dışında :)

Sayfayı Paylaş