1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Galaxy Note 4 - Fiyat, Özellik

Konusu 'Cep Telefonları' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 27 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Samsung Glaxy Note 4 telefonunu amiral gemisi (serinin en iyisi) olarak tanıtma peşinde. Tanıtımın Eylül ayı içinde yapılacağı yönünde ancak daha erken de olabilir.

Samsung Galaxy Note 4 'ün fiyatının ise 2500 TL den aşağı olmayacağı aşağı yukarı belli...

Note 4, yepyeni özelliklerle geliyor. Şimdilik basına yansıyan en önemli 4 yeni özellik şu şekilde... Motion Launcher, Smart Fingerprint, Aqua Capture ve Multi Network for Booster şeklinde sıralanıyor.

1-) HTC One M8 ile karşımıza çıkan Motion Launcher, ekran üzerinde sürükleme yaparak bazı fonksiyonları çalıştırmaya yarıyor. Kullanıcılar, ekran kilitli durumdayken kilidi açma, kamerayı başlatma gibi işlevleri yerine getirebiliyor.

2-) Yer alacağı söylenen diğer bir özellik, Smart Fingerprint yani parmak izi okuyucusu. Galaxy S5'tekinden daha gelişmiş olacağı söylenen okuyucuyla PayPal üzerinden ödeme yapılabilecek ve telefon kilidi yönetilebilecek.

3-) Note 4'ün Aqua Capture ile su altında çalışıp, Galaxy S5'ten daha kaliteli fotoğraflar çekebileceği de gelen bilgiler arasında. Hatırlanacağı gibi Galaxy S4 Active modelinde su altında daha kaliteli fotoğraflar çekebilmek için Aqua Mode bulunuyordu.

4-) Son özellik olan Multi Network for Booster ile WiFi ve hücresel veri bağlantısını eş zamanlı olarak kullanarak daha hızlı dosya indirilebilecek.

MeRciMeK ve SAHRA_BUSE bunu beğendi.
  2. SAHRA_BUSE
    No Mood

SAHRA_BUSE MiKRoSKoBiKCaNLı Özel üye

Beğenileri:
    3.799
    Ödül Puanları:
    8.080
    Banka:
    734 ÇTL
    mavisini çok sevdim.. :) ama pahalılar be tamm marifetleri çok pahalılığına yakışır ama yine de çok pahalı.. :P

YoRuMSuZ bunu beğendi.
  3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Türkiye'ye tüm renkler başlangıçta göndermezler muhtemelen. Ben bu telefonu bekliyorum :)

SAHRA_BUSE bunu beğendi.
  4. SAHRA_BUSE
    No Mood

SAHRA_BUSE MiKRoSKoBiKCaNLı Özel üye

Beğenileri:
    3.799
    Ödül Puanları:
    8.080
    Banka:
    734 ÇTL
    bende istiyorum telefonumu kırdıktan sonra çok kullanışlısı geçmedi elime tekrardan.. daha da hiç araştırmadım ne olabilir diye ama bu kadarı olmaz heralde şimdilik.. başta annem der yazık günah o kadar verilmez bi telefona diye.. :)

5. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Su altinda calisiyor olmasi cok iyiymis neyse ki dalamiyorum almama gerek yok :P

Sayfayı Paylaş