1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Galaxy S Kullanıcılar Müjde

Konusu 'Cep Telefonları' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 9 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Samsung, Galaxy S ve Galaxy Tab cihazlarına Android Ice Cream Sandwich'e yükseltilebileceğinin müjdesini verdi.

Samsung, geçtiğimiz hafta hangi cihazlarının son Android sürümü Ice Cream Sandwich’e yükseltilebileceğini açıklamıştı. Listede Galaxy S’le Galaxy Tab’ın olmaması dikkat çekiyordu. Firma, ilerleyen günlerde konuyla ilgili açıklama yaparak bu cihazlardaki donanımın, Android 4.0 için yeterli olmadığını dile getirmişti. Yapılan açıklamanın ardından sayısı 10 milyondan fazla olan Galaxy S müşterileri, duruma itiraz etmeye başladı. Gelen tepkilerin fazlalığı üzerine Samsung geri adım attı. The Verge’in haberine göre firma, Galaxy S’i ve Galaxy Tab’ı yeni Android’e yükseltebilmek için elinden geleni yapacak.

2. KaRaNFiL

KaRaNFiL 1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    730
    Banka:
    0 ÇTL
    Suan nisanliminda benim de elimizde coook antika telefonumuz var :) Evlendikten sonra yeni telefon almayi düsünüyorum ama hic bir fikrimiz yok acikcasi. Samsung yada Ericsson olsun diyorum ben sahsen ama bilemiyorum. Telefon fiyatlarida bayagi bir ucuk kacik...

Sayfayı Paylaş