1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Gay iddialarına yanıt

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve 'katniss' tarafından 5 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. 'katniss'

'katniss' Üstat

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    2.080
    Meslek:
    memur
    Yer:
    Yerin altından
    Banka:
    1 ÇTL
    Survivor'ın iki ismi Hilmi Cem ve Murat "Kenan Erçetingöz İle Yüz Yüze" programına konuk oldu
    Issız bir adada 100 günü geride bırakmayı başaran ikili hakkındaki iddialara canlı yayında yanıt verdi. Sosyal medyada gay olduklarına dair yorumlar okuduklarını söyleyen Murat "Leyla ile Mecnun, Ferhat ile Şirin, Murat ile Hilmi yazmışlar ben çok güldüm. Dağıldım, toparlayamadım kendimi. Hilmi'yi aradım 'canları sağ olsun' dedi. Ben de onların yerinde olsam, böyle bir şey görsem ben de gülerim. Bun onların bu esprisini kaldırabilirim. Yoksa ne birbirimizden şüphemiz var ne de insanların bizden şüphesi var." dedi. Murat ardından "O yazanı Survivor adasına göndermek lazım. Bizim ruh halimizi birebir yaşasın. O zaman bize hak verecek" açıklaması yaptı. Hilmi Cem ise "Yaşamayan anlayamaz" dedi

2. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    adamlarda gay'lik tip mi var allah aşkına yaa:D

3. 'katniss'

'katniss' Üstat