Gazeteci güneş’in cesedine ulaşıldı

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Katılım
22 Şbt 2008
Mesajlar
35,227
Beğeniler
7,080
Şehir
TÜRKİYE
#1
KAHRAMANMARAŞ (ANKA) - BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun da bulunduğu helikopterin Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesi dağlık kesiminde düşmesinin ardından, günlerdir kayıp olan Gazeteci İsmail Güneş’in cesedi bulundu.
BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun Kahramanmaraş’ta düşen helikopterinde yer alan İHA Muhabiri İsmail Güneş’in cesedi, 5 gün sonra enkazın 400 metre güneybatısında bir ağacın altında jandarma ekiplerince bulunduğu bildirildi.
Yaralı halde enkaz bölgesinden ayrıldığı sanılan İHA muhabiri İsmail Güneş’i arama çalışmalarına, kazanın olduğu 25 Mart tarihinden bu yana devam ediyordu. Kazadan 47 saat sonra helikopter enkazına ulaşan ekipler, BBP lideri Yazıcıoğlu ve beraberindeki 4 kişinin cenazelerini bulmuş, ancak helikopterin düşmesinden hemen sonra 112’yi arayarak yardım isteyen muhabiri Güneş’in izine rastlanmamıştı.
Özel timlerin de katıldığı arama çalışmaları ancak bugün sonuç verdi. İHA Muhabiri İsmail Güneş’in cesedi, 5 gün sonra enkazın 400 metre güneybatısında bir ağacın altında jandarma ekiplerince bulunduğu bildirildi. (ANKA)
 
Top