1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Gazi Üniversitesi özel yetenek sınavı ile öğrenci alımı

Konusu 'Üniversiteler' forumundadır ve BeReNN tarafından 13 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. BeReNN

  BeReNN Özel Üye Özel üye

  Katılım:
  30 Nisan 2011
  Mesajlar:
  8.805
  Beğenileri:
  501
  Ödül Puanları:
  5.330
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  Muhasebe
  Yer:
  Istanbul, Turkey
  Banka:
  5.490 ÇTL
  Gazi Üniversitesinden yapılan açıklamada, 2011-2011 eğitim öğretim yılı için ön kayıt ve özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacağı belirtildi.

  Gazi Eğitim Fakültesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu için gerçekleştirilecek sınavların başvurularının 29 Temmuz–5 Ağustos 2011 tarihlerinde yapılacağı duyuruldu.

  Başvuruda bulunmak isteyen adayların Gazi Üniversitesi Rektörlük Yerleşkesi B Blok Öğrenci Yemekhanesinde 09.00-17.00 saatleri arasında (cumartesi ve pazar günü kayıt alınmayacak) ön kayıt yaptırılabileceği belirtilerek, sınavların 9 Ağustos–12 Ağustos 2011 tarihleri arasında yapılacağı kaydedildi.

  Başvuru yapan adayların, sınav tarihi, yeri ve saatini 7 Ağustos 2011 Pazar gününden itibaren ''www.gazi.edu.tr'' adresinden T.C. kimlik numaralarını kullanarak veya 8 Ağustos 2011 Pazartesi günü ilgili fakülte, yüksekokul ve öğrenci işleri dairesi başkanlığı ilan panolarından öğrenilebileceği de belirtildi.

  Ayrıca, Doğu Akdeniz Üniversitesi, Girne Amerikan Üniversitesi, Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi ile Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitelerine de özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacağı, bu sınavların da Gazi Üniversitesince gerçekleştirileceği bildirildi.
   

Sayfayı Paylaş