1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Gaziantep Sani Konukoğlu Anad.Meslek,Anad.Teknik,Teknik ve Endüstri Mes.Lisesi

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. Mc_ÖRGE

Mc_ÖRGE HalaMadrid

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    714 ÇTL
    OKULUMUZUN TARİHÇESİ :

Okulumuz ; Gaziantep tekstil imalatının öncülüğünü yapmış, Hacı Sani Konukoğlu tarafından özel proje çizilerek şehrin merkezinde 100. Yıl Atatürk Kültür Parkına hakim alanda 1993 yılında yapıma başlanmış 1000 öğrenci kapasiteli okul, 1996-1997 öğretim yılında Anadolu Meslek Lisesi, Dokuma, İplik, Konfeksiyon ve Boya- Apre bölümleri ile, Endüstri Meslek Lisesi ise; Bilgisayar, Elektrik, Elektronik, Dokuma, İplik, Boya-Apre bölümleri ile Sanko Şirketler grubu tarafından faaliyete geçirilmiştir.
    1998-1999 Öğretim yılında Anadolu Teknik Lisesinin Otomatik kumanda bölümü açılmıştır.
    1999-2000 Yılında Teknik Lise Bilgisayar Bölümü ile açılmıştır.
    Okulumuzda 20 dershane, 15 atölye, 2 labaratuvar, idari birimler ve yemekhane bulunmaktadır. İki bloktan oluşan binalarda birbirlerine geçişler sağlanmaktadır.

b) İSMİN VERİLİŞ AMACI

Okulumuz ismini, binayı yaptıran ve eğitim öğretim için bağışlayan merhum H. Sani KONUKOĞLU� nun adından almıştır.

HACI SANİ KONUKOĞLU ANADOLU TEKNİK LİSESİ TEKNİK LİSE VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
    ADRES :Değirmiçem Mah. Mehmet Emin Kılıçkale Cad. YüzüncüYıl Parkı Karşısı
    ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP
    Tel : 0 342 220 68 29
    Fax: 0 342 230 82 24

2. akbal

akbal Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL