Gazze Kan Ağlıyor

Paradoks ~

... Elif ...
Katılım
6 Eyl 2011
Mesajlar
5,208
Beğeniler
70
Şehir
Konya
#1
Gazze kelimenin tam anlamıyla kan ağlıyor. Dünya'nın gözü İsrail'in üzerinde. İsrail başlattığı Gazze saldırısını sürdürmeye niyetli. Olası kara operasyonu için seferberlik ilan edildi. Yabancı ajanslar İsrail ordusunun sınıra yığınak yaptığını duyurdu.

Gazze güne yoğun bombardıman ve şiddetli patlama sesleriyle uyandı. İsrail'in Gazze'ye düzenlediği hava destekli saldırılarda üçüncü güne girilirken, sabah saatlerinde yeni saldırı haberi geldi. Bir saatten kısa sürede yaklaşık 200 saldırı gerçekleştirildi.


Gazze'deki okullar bir süreliğine tatil.
 

KaRaNFiL

1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)
Katılım
24 Mys 2012
Mesajlar
224
Beğeniler
31
#2
Ancak haberleri izleyebildim. Elimizden hic bir sey gelmiyorsa en azindan dua edelim insaAllah. Allahim KAHHAR ismiyle kahreylesin israili insaAllah.
 

alemdar

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Katılım
27 Hzr 2010
Mesajlar
9,086
Beğeniler
3,229
Şehir
ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
#4
La havle... Ya arkadaş, bu dünyanın bir de diğer tarafı var. Bu hayal dünyasında kendini buraların hakimi sananlar sizlere sesleniyorum (hoş duymazsınız ya, duysanız da işinize gelmez) Ne yapıyorsunuz, ne yaptığınızı sanıyorsunuz? Sizler neden ve nereden alıyorsunuz bu cesareti. Sizler korkaklık cesareti gösteriyorsunuz aslında farkında değilsiniz. Bugün o bombaları, o mermileri masum insanların (çoluk çocuk demeden) üzerleri ne yağdırıyorsunuz ya, işte emin olun ki sizlerinde üzerleri ne hesap günü lanetler yağacak...(şimdiden yağıyor) Kendilerini insan üstü varlık olarak görenler, kendilerini para makam sahibi olunca , güçlü olunca bu dünyanın hakimi zannedenler, soruyorum size. Neden ölüyorsunuz? Neden gücünüz yetmiyor bu durumu değiştirmeye. Hadi gücünüz buna da yetsin bakalım. ALLAH' a havale ediyorum. Sizleri bildiği gibi yapsın. Şiddetle kınıyorum, kınıyoruz. Ve ey siz canlarına mallarına kastedilen insanlar, ALLAH yardımcınız olsun. Dualarımız sizlerle... Bu dünyada olmasa da ahirette bu acılarınızın karşılığını alırsınız inşallah. Ve son olarak, bu çatışmaları, bu savaşları, tribün den izleyen insanlık, artık sahaya inmenin vakti değil midir?
 

Benzer konular

Top