1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Gece Güneşi

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve ŞeHaZ tarafından 18 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. ŞeHaZ

ŞeHaZ Söyle Derdin mi Var?

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Talebe
    Yer:
    İstanbul/Bayramtepe
    Banka:
    10 ÇTL
    Gecenin karanlığında kaybolmuşcasına dolaşıyorum. Biçare ve avare, hiçbirşey göremiyorum,gece tüm karanlığıyla çökmüş üzerime. Ölsem kimsenin ruhu duymaz sanki. Yolumu kaybetmişcesine dolaşıyorum bir o yöne bir o yöne. Bıkıyorum artık yürümekten kaybetmişim yolumu kurtulma şansım yok artık vazgeçiyorum çabalamaktan. Kendimi Azrail'in kollarına bırakıyorum sanki, kapatıyorum gözlerimi. Bir anda tüm karanlık yok oluyor sanki hertaraf aydınlanıyor, Gözlerim yanıyor. Ne olduğunu anlamıyorum ama içime bir serinlik çöküyor gözlerimi yavaş yavaş açıyorum. Gök yüzünde beyaz bir ışık, bulutlar çekilmişti. Ay gökyüzünden beni izliyordu bir anda onu gördüm, Ayın üstüne oturmuş bana bakıyordu. Beni izliyordu ve sanki beni büyülüyordu her nefes alışımda ona biraz daha aşık oluyordum. Gece güneşim, birtanem beni çaresizlikten kurtarıyordu.

Sayfayı Paylaş