1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

gecenin bu saati forumda yalnız olmaz

Konusu 'CerezSÖZLÜK' forumundadır ve e-PaCk tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    alışageldiğim bi durumdur. artık yadırgamamakla birlikte beni sevindirmeye bile başlamıştır. tek negatif yanı konu açarken sizekendi kendime mi konuşuom ulan ben duygusuna hissettirme ihtimalidir. yaşadım hissettim gördüm oradaydım ordan biliyorum.

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Uzun zamandır yaşamadığım bir duygu olmasına rağmen sinerji yaratmak adına olsa gerek forum kalabalık olsa bile hissettiğim duygu :)

3. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Forum kalabalıkken yalnız hissetmek kötü bir duygu, "kendi kendime mi konuşuyom ulan ben" duygusuna karşılık içten gelen bir diğer sesin "yok yooook kendi kendine konuşmuyon" dediği ve inandırdığı duygu karışımı :)

4. YeNi_ÇeRi

YeNi_ÇeRi Usta

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    eL-MaHSuRa...!!
    Banka:
    36 ÇTL
    özlediğim..Yapamadığım..Yapma Aşamasına Daha önümde uzun aylar Bulunan..Sabahlara kadar pc başında pineklemek..KoLa Sigara Pc Üçgeninde olmak..:)

5. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    "gecenin bu saati forumda yalnız olmak" diye açmamış mıydım ben bu başlığı diye düşündürten başlık..

Sayfayı Paylaş