1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

» Geçmiş toz gibidir, üfle gitsin... «

Konusu 'CerezGünlük' forumundadır ve Vapurdumanı tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Vapurdumanı

Vapurdumanı Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    1.080
    Banka:
    286 ÇTL
    • Hiç çalmayan bir şarkı dinledim saatlerce...
      Bu gece ağladım.

Kalabalık ortamları oldum olası sevemedim daralıyorum her insan beni izliyormuş gibi geliyor bu yüzden ev ortamlarını sakin yerleri daha çok seviyorum kalabalıktan kaçıyorum.
    İnsanların hayatları barlarda kafelerde alışveriş merkezlerinde geçerken ben bir türlü ısınamadım böyle kalabalık yerlere okuluda sevmeme nedenlerimden birisi bu her gün “Son ders gelse de hemen eve gidip yalnız kalsam” diye bekliyorum son dersi kalabalık olmasın gürültü olmasın sadece müzikler ve kitaplar olsun istiyorum. İnsanlar çıkarcı insanlar bencil. Etrafımda insanlar olmasın istiyorum. Onlardan saklanmak istiyorum. Odamdan çıkmak istemiyorum.Zor geliyor bana insanlarla tanışmak. Birisine kendimi tanıtmak anlatmak.. Tanışmak istiyorsa hakkımdaki veriler işlense ya hard diskine.. Olmuyor işte. Yoruyor beni. Yeni biriyle tanışmak. Yeni birilerine alışmak.. “Yeni” kavramı bu yüzden bana uzaktır belkide.
    Sadece müziklerimle başbaşa kalsam bile yeter belkide bu bana... Hayallerimin arasında sıkışıp kalmaktan yoruldum düşlerimde yarattığım dünyayı döndürmekten ve her seferinde düşmekten yoruldum düşlerimden düşerken değer verdiklerimin sebepsiz yere sırtını dönmeleri içimi acıttı şimdi kendime küsüyorum.Her şey o kadar karmaşık ki.Sanki kolum başka bir yerde bacağım başka bir yerde ben başka biriyim...
    Parmak ucuma kadar işleyen o katlanılmaz huzursuzluğun boşluğu işte beni yine içine alıyor her günün bir
    saatinde beni içine alıp hırpalayıp savurup atıyor sonrası mı?
    Sonra sonu gelmeyen uyku...

_nehir_, dderya, katip ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Vapurdumanı

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    1.080
    Banka:
    286 ÇTL
    Saat:21.00
    Biliyorum artık her gün aynı şey . Annemle tartıştım yine .
    Bugün canım sıkkın biraz . Müzik dinlemek istedim bilgisayarı açtım .
    Kafam dağılır en azından diye . .
    Sonra annem geldi , ‘ kıs şu müziğin sesini .. ’
    Kulaklarımda çınlıyor sesi . Ne anlamı oluyor o müziğin ..
    Onlara göre türkü dinlemeliyim ben ya da slow parça ...
    Onlara göre kafa da öyle dinlenir zaten slow parçalar dinlemek istemiyorum ben , çünkü hepsi ‘aşk’ konusuna yazılmış ve bestelenmiş . ‘Aşk’ ı derinden tatmadım ve yaşamadım anlamı yok bana göre o müziklerin . Ben içimdeki kini nefreti içimden atmak istiyorum ve sanırım bu da sadece metal müziklerde ben de böyle atıyorum stresimi ağlıyorum , ağlıyorum stresimi atıyorum . Anlamıyorum onları ve artık anlamak da istemiyorum . Uyuyıcam biraz kafam dağılır belki ..

_nehir_, Çağlayağmur, dderya ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. Vapurdumanı

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    1.080
    Banka:
    286 ÇTL
    Sonra düşündüm, beni kazanmaktan çok kaybetmeye meyilli bir adamı varlığımla rahatsız etmemeliydim. Ben de gittim..

Artık yoruldum ve inan ne kadar yorulduğumu ben bile bilmiyorum. İçimdeki kızgınlık inan sana değil. Kendime. Seni bu kadar ben yaptığım için. Ben gibi benimsediğim için kendime bu kızgınlığım. Hüznümse sana. Şimdi sadece hüzün yanımsın sen benim. Kanatan, acıtan, ayakta durdurmayan bir hüzünden bahsediyorum ben. Senden bahsediyorum. Gücüne hayret ediyorum. Bir anda mutlu edip, bir anda paramparça edebiliyorsun şaşıyorum. En çok şaşırdığımsa nasıl bu kadar kolay üzdüğün. Nasıl kıyabildiğin? Sahi, sen şimdi iyi misin? Gördüğün yerde için acıyor biliyorum. Ben ne mükemmelim, ne de çok güzel. Ben sadece benim. Beni özel yapan tek şey, seni sevmek. İşte şimdilerde ben, ben değilim. O kadar çok sen olmuşum ki kendimi kaybetmişim. Kendimi sende bulmuşum. Seni, o minik gamzeyi fark edecek kadar çok sevmişim. Ve şimdi ben, ben değilim. Ben en çok senim. Senin. Yarı parçan. Umarım, belki bir gün özlersin.

_nehir_, Çağlayağmur, dderya ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.513
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    216 ÇTL
    Ne güzel yazmışsın..

Vapurdumanı bunu beğendi.
  5. Vapurdumanı

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    1.080
    Banka:
    286 ÇTL
    Seviyorum” diye başlayıp, “gidiyorum” diye biten bir cümleydi bizim hikayemiz. Hep yan yanaydık aslında ama aramızda uçurumlar büyüttüğümüzün farkına varamıyorduk bir türlü. Bu yüzden biz seninle hep iki kişi olduk ama asla bir çift olamadık.

Artık yoruldum ve inan ne kadar yorulduğumu ben bile bilmiyorum içimdeki kızgınlık inan sana değil kendime. Seni bu kadar ben yaptığım için ben gibi benimsediğim için ben senin oldugumu bildiğim ama sende ben olmadığımı fark ettiğim için kendime bu kızgınlığım hüznümse sana şimdi sadece hüzün yanımsın sen benim kanatan acıtan ayakta durdurmayan bir hüzünden bahsediyorum ben senden bahsediyorum gücüne hayret ediyorum bir anda mutlu edip bir anda paramparça edebiliyorsun şaşıyorum en çok şaşırdığımsa nasıl bu kadar kolay üzdüğün nsıl kıyabildiğin sahi sen şimdi iyi misin nolurdu biraz daha beni sevseydin biraz daha beni merak etseydin çok mu zordu hiç mi düşünmedin anlamıyorum gerçekten hiç mi istemedin biraz daha benimle kalmayı yanımda biraz daha konuşmayı biraz daha sevmeyi hiç mi istemedin bazı zorluklara biz için katlanmak çok mu zor gerçekten yalandan da olsa beni dinlemeyi en azından dinlermiş gibi yapmaktan o kadar çok mu sıkıldın gerçekten gözlerime bakarak konuşsan keşke ben senin yerine başka hiç kimseyi yakıştıramıyorken sen başkalarına herşeyim demeyi nasıl böyle kolay kabullendin söylesene kalbin mi yok duyguların mı öldü hislerin mi yok öldu içinde bir yer gösteremediğin ama fazlasıyla hissettiğin o yer hiç mi acımıyor nolur bişey de?diyemezsin dimi biliyorum ama şunu unutma bir gün birini seveceksin bu sorularının hepsini sen ona soracaksın belki benim seni sevdiğim kadar çok seveceksin onu ve sonra o senin en zor anında gidecek o zaman hissedeceksin işte tam şuranda hissedeceksin neresi olduğunu hisseden herkes anlar da sen de aşık olunca anlayacaksın işte hala beklıyorum ve galıba beklemeye devam edicem düşünmeden de edemiyorum hangımız daha salağız hayatın boyunca senı sevmeye hazır olan kadına gelmeyen sen mi gelmeyeceğini bile bile hayatı boyunca senı sevip bekleyecek olan ben mi ?

_nehir_, Düş, YoRuMSuZ ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. Vapurdumanı

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    1.080
    Banka:
    286 ÇTL
    Pazartesi? Perşembe? Pazar? İnsan hayatında günlerin bir anlamı olmalı. Hafta yedi ayrı gün değil de üç gün olsaydı ne değişirdi hayatımda? Yada saatin kaç olduğu , hangi günde olduğumdan daha mı önemli? Bilmiyorum..Gidişinin üstünden kaç gün geçti artık bilmiyorum. Aylar , yıllar birbirini kovalarken kalbim de hissettiğim adını koyamadığım o acı da hiçbir eksilme yok. Gittiğinden beri yapabildiğim en iyi şey yazmak. Ve yine yazıyorum. Bugüne kadar yazdığım her yazıyı , her mektubu döndüğün de beraber okuyup bütün bu saçmalıklara beraber güleriz umuduyla yazıyordum. Ama artık umudum yok , artık dönüşlere dair hiçbişey yok , artık biz yokuz. Ve benim için hiçbişey yok.

Düş ve SAHRA_BUSE bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş