Geçmişe Yolculuk

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Konunun yeri buramı bilmiyorum ama nostaljik bir özellik taşıdığı için buraya açmak istedim. Formun eskilerinide böylelikle anmış olalım dedim. Sunumda hatırlayamadığım kişiler olabilir şimdiden affola diyorum.

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Naciye 1baktım eskiyi yad ediyorsunuz . Nostalji iyi olur diye düşünüp hazırladım. Duygusala bağlama ama bak bizler varız o kadar eski olmasakta aileyi devam ettiriyoruz ;)

Gizemli Cadi

Forum Onuru
Naciye 1baktım eskiyi yad ediyorsunuz . Nostalji iyi olur diye düşünüp hazırladım. Duygusala bağlama ama bak bizler varız o kadar eski olmasakta aileyi devam ettiriyoruz ;)
Tabiki naciye3 eskisiyle yenisiyle herkes aynı benim için... ama özlüyor insan yinede geçmişi.sonuçta bir yaşanmışlık var.....aynen çocukluğumuzu özlediğimiz gibi..hepsinin gönlümüzde ve gözümüzdeki yeri farklı...ve bu duyguya sanırım vefa diyolar;;)
ve senden ötürü çakmışsın müziğide..:D

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Tabiki naciye3 eskisiyle yenisiyle herkes aynı benim için... ama özlüyor insan yinede geçmişi.sonuçta bir yaşanmışlık var.....aynen çocukluğumuzu özlediğimiz gibi..hepsinin gönlümüzde ve gözümüzdeki yeri farklı...ve bu duyguya sanırım vefa diyolar;;)
ve senden ötürü çakmışsın müziğide..:D
Mutlaka oyledir naciye 1cigim :) :)Yaşanmışliklar unutulmaz. Vefayida bu sunumla göstermiş olduk :)