1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Gel Al Anılarını Benden...~KaÇaK CaDı~

Konusu 'Aşk' forumundadır ve ~KaÇaK CaDı~ tarafından 21 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. ~KaÇaK CaDı~
    Cadı

~KaÇaK CaDı~ YOĞURDA SÜTÜ BOZUK DEDİM GİTTİ AYRAN OLDU.. Özel üye

Beğenileri:
    380
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ..BİM PERSONELİ
    Banka:
    1.380 ÇTL
    “Beni bozguna uğratıp gittiğin günden beri
    Nefretim kabardı yüreğimde gizlice
    Taşıyamam bu hıncı söylemeden sessizce
    Vurmalıyım her şeyi yüzüne tüm gücümle”
    Yarısı boş, yarısı hayal, yarısı umut, yarısı sancı, tamamı günah geçmişimin.. Anıların birisi biter, birisi başlar. Birisi biter, sonsuz acılar başlar...

Az kullanılmış "sevdiceğim"ler, "biriciğim"ler takas edilir "Vazgeçtim Senden"lerle...

“Şimdi gel al anılarını benden
    Durdukça acı veriyor
    Gel al resimlerini benden
    Gördükçe içim eriyor.”

İnsan bir anda birden çok şey düşünebilir, ya da birden fazla parçaya aynı anda bölünebilir mi? Bir yanım dün'ün hesaplaşmasını yapıyor içimde. Bir yandan 'keşke'leri ve 'iyi ki..' leri biriktiriyor..

Bir yanım ise bugünün mücadelesinde. Bambaşka tarafım yarının bana getireceklerinin peşinde...

Bu geçen günlerde 'iyi ki..' lerle doludizgin iken 'keşkelerin' o çaresiz dalgalarına düşüp boğulmak istemiyorum. Acılarımı dayanabilir hale getirmişken, hayata tutunabilmeyi istiyorum...

“Gittiğin gibi gel ne olur
    Sessizce görünmeden
    Ne kadar acın varsa al git
    Yavaş yavaş dökmeden...”

Aslında sözcüklere gerek yok ki, herkes konuşmalarımdan anlar ama sen susmalarımdan da anlarsın beni, biliyorum...

Neredesin demiyorum, ben buradayım diyorum.

Sayfayı Paylaş