1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Gelin 9 Damat İse Sadece 7 Yaşında

Konusu 'İlginç Yazılar' forumundadır ve LoSt_LoVe tarafından 27 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL

2 haftalık ömrü kalan lösemili Jayla'nın son arzusu 'evlenmek' oldu. Aynı hastalıktan tedavi gören minik Jose ile nikah masasına oturdu

Lösemiyle mücadele eden 9 yaşındaki Jayla Cooper, ölmeden önceki son isteği olarak hastanede birlikte lösemi tedavisi gördüğü 7 yaşındaki Jose Griggs ile ABD'nin Teksas eyaletinde evlendi.

Jose ile Dallas'ta lösemi tedavisi gördükleri Children's Medical Hospital'da tanışan küçük gelin Jayla beyaz bir elbise ve taç giydi. Düğünde 'sonsuza kadar arkadaş kalmaya' söz veren çift, en sevdikleri şarkı olan 'The Love Bug' eşliğinde dans etti. Aile, Jayla'nın ölmeden önce gelin olmak istediğini, düğünün masum bir 'arkadaşlık yemini' olduğunu söyledi. Doktorlar, Jayla'ya iki hafta ömür biçerken, iyileşmekte olan Jose'nin tedavisinin sürdüğünü belirtti.

ONU ÇOK SEVİYORUM

Jayla, Jose için, 'O çok tatlı. Onu seviyorum. Çok mutlu ve heyecanlıydım. Gerçekten eğlendim, dans ettik ve pek çok şey yaptık' dedi.

Akşam

2. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Şok şok şok oldum.Acaba böyle bir son arzu durumunda ne yapılırdı.Düşünmek bile istemiyorum.

3. YeNi_ÇeRi

YeNi_ÇeRi Usta

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    eL-MaHSuRa...!!
    Banka:
    36 ÇTL
    Bence Şaşılacak Bişey Değil..Neler Gördük Duyduk Biz..:)

4. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Bişeyler görüp duymuş olabiliriz ama bu cidden şaşırtıcı.9 yaşında bir çocuğun son arzusunun evlenmek olması.Sizcede şaşırtıcı değilmidir.

Sayfayı Paylaş